Nusret Doha İş İlanları

Nusret yurtdışı iş ilanları ve çalışma şartları

Dünyaca ünlü Türk şeflerden birisi olan Nusret yurtdışında birçok ülkede kendi adını taşıyan restoranlarını kurdu. Bunlardan birisi de Katar’ın başkenti Doha’da açtığı restorandır. Bu restoranda ise çalışacak olan personel seçiminde daha çok Türk çalışanları tercih etmektedir. Nusret Doha iş ilanları için yazımızın devamından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nusret ilk restoranını 2010 yılında İstanbul’da açarak bu sektörde iş yapmaya başlamıştır. Daha sonra yaptığı bir tuz atma hareketi ile ünlü olmuş ve birçok ülkede restoran açmaya başlamıştır. Nusret iş imkanları herkes tarafından merak edilmektedir. İşe alım süreci büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Nusret İş İlanlarında Aranan Kriterler

Nusret restoranında çalışacak farklı pozisyonlarındaki elemanların her biri için ayrı kriterler talep etmektedir. Nusret iş ilanları incelendiğinde barmen, garson, ızgara ustası, satış danışmanı, komi, karşılama hostesi gibi farklı pozisyonlarda eleman alımının yapıldığını görmekteyiz. Alım yapılacak her bir pozisyon için çalışma tecrübeleri aranan kriterler arasındadır.

Garson ve barmenlerde 5 yıl çalışma tecrübesi, karşılama komitesi ve ızgara ustası pozisyonlarında 3 yıl çalışma tecrübesi, komi ve satış danışmanı için ise 3 yıl satış danışmanı tecrübesi talep edilmektedir. Yurt dışı pozisyonları için dikkat edilen en önemli şartlardan birisi yabancı dil bilgisidir.

Çalışacak personelin iletişim becerileri oldukça iyi olmalıdır. Gastronomi alanında eğitimli olan veya bu alana ilgisi olan adaylar daha çok tercih edilmektedir. Dikkat edilen en önemli detaylardan birisi ise titizliktir. Çalışılacak pozisyona göre eğitim şartı değişse de en az ön lisans mezunu kişiler aranmaktadır. Erkeklerin ise askerliğini yapmış olmaları veya tecil ettirmiş olmaları gerekir.

Nusret iş ilanları sonrasında uygun görülüp işe alınan kişiler öncelikle 10 günlük eğitime tabi tutulur. Bu eğitimde müşteri kültürü, servis detayları ve diğer detaylar hakkında bilgiler verilmektedir.

Nusret İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Nusret iş başvurusu için [email protected] adresi üzerindne personel alımı için başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında iş ilanları sitelerinde de personel alımı ile ilgili ilanlar yayınlanmaktadır.

Nusret Doha iş ilanları için başvuru yapmak istiyorsanız yukarıdaki adresten personel başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ülke iş ilanları içinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Özellikle yurtdışında çalışmak istiyorsanız yemek sektöründe bilginiz varsa bu ilanlara başvurabilirsiniz.

Nusret Çalışma Şartları ve Maaşları

Nusret Doha iş ilanları başvurusu yapmayı düşünen kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de çalışma şartları ve maaş miktarıdır. Restoranlarda toplamda 8 saat çalışılmakta ve vardiyalı olarak çalışılmaktadır. Bu restoranlarda işe girenler asgari ücret ile işe başlamaktadır. Tabi alınan bahşişler bunun dışındadır. İş tecrübeniz varsa maaşınızda artmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu