Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Yurt dışında iş arayanlar veya iş yapmayı düşünen firmalar hakkında detaylı bilgiler yer alıyor.

Yurtdışında Çalışmak için Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Yurt dışında yürüttüğü projelerle büyük başarılara imza atan inşaat firmaları, yurt dışından işçi alımına devam ediyor. 2022 yılında yurt dışına işçi gönderen firmalar ve yurt dışında faaliyet gösteren inşaat firmalarının iş ilanları…

YABANCI İŞÇİ ALAN TÜRK FİRMALARI

Yurtdışında faaliyet gösteren çoğu şirket personel alımına devam etmektedir. Peki, yurtiçi ve yurtdışına işçi temin eden Türk inşaat firmaları hangileridir: YAPI MERKEZ İNŞAAT, UKRA İNŞAAT, VARYAP, TEKNİK YAPI, SUR YAPI, BULUT İNŞAAT, FI YAPI, ENKA İNŞAAT, inşaat işçisi arayan dev firmaların başında gelmektedir. ve inşaat işçileri işe alın. LİMAK İNŞAAT ve RÖNESANS İNŞAAT geliyor. İnşaat bölümünde en fazla işçinin bulunduğu şehir İstanbul’dur. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Yurt Dışı İş İlanları kategorisinde, yurt dışına işçi gönderen firmaların iş ilanlarını ve kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir, başvuru koşullarına göre en uygun ve açık pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yurtdışındaki inşaat işçilerinin maaşları ne kadar?

YAPI ELEMANI – İŞÇİ SATIN ALMA

Güçlü ve büyük projelere imza atan inşaat firmaları, bu yıl da istikrarlı kararlar vererek yeni personel alımına devam edecek. İnşaat işçisi istihdamının en fazla olduğu iller ise iller olarak biliniyor. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Antalya. Bu değişmeyecek ve bu iller gelecekte öncülük edecek. İnşaat bölümünde iş arayan arkadaşlarımızın bu şehirlerde şansının daha yüksek olduğu ortaya çıktı.

Yurtdışında iş yapan Türk İnşaat firmaları

Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları
Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

ENKA İNŞAAT PERSONEL VE ​​İŞÇİ SATIN ALMA

Ortadoğu, Afrika, özellikle Türkiye; Batı ve Doğu Avrupa; Rusya Federasyonu’nda iş merkezleri, otoyollar, meydanlar, fabrikalar vb. inşaat projeleri ile faaliyetlerini yürütmektedir. Enka inşaat işçisi alımı.

BULUT İNŞAAT PERSONEL VE ​​İŞÇİ SATIN ALMA

Bulut İnşaat, Türk nüfusunun dünyanın ilk 10 ülkesi arasına girmesini ve genç nüfusun korunmasını sağlamak için sosyal tesisleri ile daha kaliteli yaşam alanları yaratmayı taahhüt etmektedir.

LİMAK İNŞAAT PERSONELİ VE İŞÇİ SATIN ALMA

Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam sağlayan LİMAK İNŞAAT, sermayesi ve her geçen gün büyüyen makine parkı ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Limak inşaat 2018 personel alımı. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Fİ YAPI PERSONEL VE ​​ÇALIŞAN SATIN ALMA

Gerçekleştirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli konut sunmayı hedefleyen FİYAPI A.Ş. Yoğun ilgi gören projelerin yanı sıra gelecekte hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Fi Yapı 2018 personel alımı.

RÖNESANS İNŞAAT PERSONEL VE ​​İŞÇİ SATIN ALMA

Türkiye’nin en büyük ikinci uluslararası müteahhitidir. ENR (Engineering News Records) 225 uluslararası müteahhitlik listesinde 2007’de 61., 2008’de 68., 2009’da 85., 2010’da 75. ve 2011’de 69. sırada yer aldı. Rönesans İnşaat’ın projeleri, bağımsız kuruluşlardan en fazla uluslararası ödülü almıştır. Rönesans inşaat 2018 işe alım.

UKRA İNŞAAT PERSONEL VE ​​İŞÇİ SATIN ALMA

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli uzmanları, mühendisleri ve mimarları Ukra İnşaat’ın tüm projelerinin sorumluluğunu üstlendi. Ukra İnşaat tüm projelerinde çevreye uyum ilkesini benimser. Ukra İnşaat, teknolojinin en yüksek olanaklarını doğanın dinginliği ve ahengi ile buluşturuyor. Ukra İnşaat, herkese değer katan bir marka olarak hedefi, büyük projelere imza atmayı ve başarıyı ona güvenen insanlarla paylaşmayı ilke edinmiştir.

Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları
Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmalarıyla Çalışın

 

Tekfen İnşaat yurt dışı iş ilanları

Cengiz İnşaat yurt dışı iş ilanları

YURTDIŞINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMALARDAN İŞE ALIM İŞLERİ İÇİN NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Rusya işe alım

Azerbaycan’da İşe Alım

Yurt dışı inşaat firmalarının kariyer sitelerindeki iş ilanlarını, üstlendikleri inşaat projelerini ve yurt dışı iş ilanlarını takip edebilir, başvuru koşulları sayfasından başvurabilir, şirket web sitelerinden iş ilanlarını takip edebilir ve insan kaynakları departmanlarına başvurabilirsiniz. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Yurt dışında faaliyet gösteren ve yurt dışında faaliyet gösteren Türk inşaat firmaları, uzun süredir dünyanın birçok ülkesinde önemli inşaat ve inşaat işleri yapmaktadır. Bugün yurt dışında faaliyet gösteren Türk firmaları arasında Türk inşaat firmaları ön plandadır.

Yurtdışında iş yapan Türk müteahhitlik firmaları, büyük inşaat projelerine imza atmanın yanı sıra, yurt dışından işe alım şirketleri ve yurt dışından işçi ve personel temin ederek yurt dışı iş fırsatları da sunmaktadır.

Öte yandan yurt dışında faaliyet gösteren Türk inşaat, inşaat ve enerji şirketleri, onlarca milyar dolar değerinde sonsuz ve sayısal değeri olan altyapı, üstyapı, konut, otel, okul, yol, köprü, hastane ve havalimanı projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. ülkelerde, denizaşırı işler için personel ve kaynak sağlarlar. İnşaat ve inşaat işlerinin her alanında yurt dışında görevlendirilmek üzere personel ihtiyaçları çerçevesinde yardımcı eleman, kalifiye ve kalifiye eleman temin etmekte ve yurt dışında görevlendirilmek üzere yabancı eleman arayan ve yurt dışına işçi gönderen şirketler olarak kendilerini tanıtmaktadırlar. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Türk inşaat firmalarının en çok iş yaptığı ülkeler – Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Bugün yurt dışında faaliyet gösteren ve iş yapan Türk inşaat şirketleri, farklı ülkelerde, farklı bölgelerde, sonsuz ve çeşitli yapı ve inşaat projeleri gerçekleştirmektedir. Türk şirketleri 3 ana bölge olarak Rusya, Orta Doğu ve Afrika ülkelerine odaklanıyor.

Rusya ve Ortadoğu’dan sonra Türk firmaları da Afrika ülkelerinde inşaat, enerji ve inşaat işleri yapmaya başladı. Bugün Türk inşaat firmalarının en çok iş yaptığı ülkeler Rusya, Türkmenistan, Libya, Irak, Kazakistan, Suudi Arabistan, Katar, Cezayir, Azerbaycan ve Birleşik Arap Emirlikleri’dir.

Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları
Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Yurtdışında faaliyet gösteren Türk inşaat şirketleri

Yurt dışında faaliyet gösteren, inşaat ve inşaat projeleri tamamlanmış ve devam eden birçok Türk inşaat firması bulunmaktadır. İlgili Türk inşaat şirketleri yurtdışında faaliyetlerine devam etmekte ve yabancı işçi ve personel istihdam etmektedir.

Enka inşaat yurt dışı

Yurt dışında faaliyet gösteren ve önemli inşaat projelerine imza atan Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden biri olarak öne çıkıyor. Sadece Türkiye’nin en büyük inşaat şirketi değil, aynı zamanda yurt dışında birçok ülkede inşaat, mühendislik, enerji ve gayrimenkul alanlarında çeşitli projeler yürütmektedir. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

yurtdışında Gama inşaat

Gama Holding bünyesinde faaliyet gösteren Gama İnşaat, Türkiye’nin Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Rusya’da faaliyet gösteren inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. Yurt içi ve yurt dışında endüstriyel tesisler, enerji santralleri ve boru hatlarının anahtar teslimi inşaatı, imalatı ve montajı, altyapı tesisleri, yüksek binalar, ticaret merkezleri ve konut kompleksleri inşaatı, enerji ve su alanlarında yatırım ve iş geliştirme, satış ve servis ticari departmanda iş makinaları, daha sonra Hizmetlerini anahtar teslimi mobil hastane projeleri üretmektedir.

Limak inşaat yurtdışında

Yaptığı iş ve projelerle uluslararası düzeyde kendini kanıtlamış ve adını tüm dünyaya duyurmuş Türk inşaat firmalarından biridir. Dünyanın en büyük inşaat şirketleri listesinde yer alan Limak İnşaat, havalimanları, limanlar, otoyollar, barajlar, hidroelektrik santraller, kanalizasyon arıtma tesisleri, fabrikalar, kullanılmış tesisler, gıda tesisleri, boru hatları, karma kullanımlı kompleks yapılar ve otel gibi projeler üretmektedir. inşaat.

yurtdışında Rönesans binası

Başta Rusya olmak üzere çeşitli ülkelerde yurt dışında faaliyet gösteren Türk inşaat firmalarından biri olan bu firma, adını öncelikle Rusya’da gerçekleştirdiği projelerle duyurmaktadır. Rönesans İnşaat inşaat, gayrimenkul geliştirme, enerji, endüstriyel tesisler ve sağlık alanlarında ulusal ve uluslararası projelere imza atmaktadır.

Yurtdışında Yapı Merkezi inşaatı

Türkiye’nin yurt dışında çalışan ve yurt dışında işçi ve personel arayan inşaat şirketlerinden biri olan Yapı Merkezi İnşaat, BAE, Suudi Arabistan, Sudan, Etiyopya, Tanzanya, Cezayir ve Fas başta olmak üzere Türkiye’de ve yurt dışında önemli inşaat işleri ve projeler üretmektedir. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Dünyanın en büyük Türk inşaat şirketleri

Yurtdışında faaliyet gösteren Türk inşaat şirketleri, dünyanın en büyük inşaat şirketlerini sıralayan ENR listesinde her yıl dünyanın en büyük Türk inşaat şirketleri olarak yer alıyor. Her yıl farklı ülkelerde yeni inşaat ve inşaat işleri yapan ve yurt dışında eleman arayan en büyük Türk inşaat şirketleri (Türk İnşaat Şirketleri) aşağıdaki gibidir…

Rönesans binası
Limak inşaat
TAV inşaat
kapak yapısı
Enka yapı
Yapı Merkezi inşaatı
ANT inşaat inşaatı
Tekfen inşaat
Alarko inşaat
Çalık inşaat
Gama inşaatı
simge yapımı
Harita yapımı
Doğuş inşaat
Yüksel inşaat
kuzu yuvası
onur yapı
eser yapı
Tepe inşaat
Nurol inşaat
Esta inşaat
Dekinsan inşaat
İçtaş inşaat
Kayı inşaat
STFA yapımı
Gülermak binası
Anel inşaat
SMK inşaat
Kolin inşaat
Metag oluşturma
Gürbağ inşaat
İlk inşaat
Baytur binası
Yenigün Den
Makyol inşaat
Gülsan inşaat
Cengiz inşaat
Summa inşaat
Polat yol yapımı
zafer inşaatı
Üstay inşaat
Özkar inşaat
kaplıca binası
Dorce inşaat
MBD yapımı

Türk müteahhitlik firmalarının yurt içinde ve yurt dışında çok büyük ve önemli işler yaptığını dünyada duymayan yoktur. Öte yandan Suudi Arabistan, Irak, Rusya, Cezayir, Almanya, Afganistan, Ukrayna, Libya, Türkmenistan, Dubai ve daha birçok ülkede yurt içi ve yurt dışında tüm şehirlerde önemli ve kullanılmış sanayi alanları inşa eden Türk inşaat firmaları binlerce kişiye hizmet vermektedir. Öte yandan Türk vatandaşları tarafından. arkadaşımızı yerli ve yabancı işçi alımında iş sahibi yapar.

Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları
Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Şirketler geçen yıl olduğu gibi yeni yılda da yeni personel ve işçi alımı yapacak. Yurt dışında faaliyet gösteren Türk inşaat firmaları da yurt dışına işçi alıp eleman istihdam eden, yabancı işçi ve yabancı işçi adaylarına yurt dışında iş imkanları ve iş imkanları sağlayan Türk firmaları olarak öne çıkıyor.

Türk inşaat şirketleri yerli ve yabancı personel ve işçi istihdam ediyor

Elbette pek çok Türk firması işe alıyor ama bazıları şirket olarak büyük boyutlara ulaşıyor ve bunların personel ve işçi işe alım oranları binleri buluyor. Buna göre yurt içinde ve yurt dışında en çok işçi istihdam eden yabancı Türk firmaları hangileridir: DUMANKAYA, AĞAOĞLU, KULLAR, UKRA İNŞAAT, VARYAP, TEKNİK YAPI, SUR YAPI, BULUT İNŞAAT, Fİ YAPI, ENKA İNŞAAT, LİMAK İNŞAAT ve RUÇ İNŞAAT geliyor. . İnşaat bölümünde işçi-personel alımının en fazla olduğu il İstanbul’dur.

Türk inşaat şirketleri eleman arıyor

İnşaat projeleri söz konusu olduğunda, saha çalışması kategorisi artık geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Firmaların şantiyeler için en çok işe aldıkları personel şunlardır: Şantiye MÜDÜRÜ, ŞANTİYE MÜDÜR YARDIMCISI, İŞ GÜVENLİĞİ MÜHENDİSLİĞİ, HARİTA TEKNİSYENİ, TOPOGRAPHER, MAKİNA MÜHENDİSİ, ATÖLYE, MUHASEBE ELEMANLARI, SATIPERMA UZOMANI, SATIPERNALOSİMANIBLANI, SATIPERNALOSİMANIBLANI, SATIPERMANICKANIPERI YÜKLEYİCİ OPERATÖRÜ…

Türk İnşaat Şirketi İnşaat İşçisi İstihdamı

Güçlü ve büyük projelere imza atan inşaat firmaları, istikrarlı kararlar vererek yeni eleman alımına devam edecek. Bilindiği gibi inşaat işçisi istihdamının en fazla olduğu iller şehirlerdir. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Antalya. Bu değişmeyecek ve önümüzdeki dönemde bu şehirler öne geçecek. İnşaat bölümünde iş arayan arkadaşlarımızın bu şehirlerde şansının daha yüksek olduğu ortaya çıktı. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Türk inşaat şirketi açık pozisyonları iş başvurusu

İnşaat firmaları tarafından personel ve işçi alımından yararlanmak isteyen adaylar, firma web sitelerinde, iş ilanı veren personel portallarında ve gerektiğinde İŞKUR sayfalarında yer alan firma ilanlarına aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirler. genel olarak başvurmak veya boş pozisyonlara başvurmak için başvuru formu. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Enka İnşaat Yurtdışında inşaat işçisi alımı

ENKA, son 25 yıldır ENR-Engineering News-Record dergisi tarafından belirlenen ilk 225 uluslararası müteahhit listesinde 2004 yılında 53. sırada yer almaktadır. Faaliyet alanı son derece genişleyen Enka İnşaat, Türkiye başta olmak üzere Ortadoğu’da, Afrika’da; Batı ve Doğu Avrupa; Rusya Federasyonu’nda iş merkezleri, otoyollar, meydanlar, fabrikalar vb. inşaat projeleri ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Bulut İnşaat Yurtdışı İşgücü ve Personel Alımı

1987 yılından bu yana kalite ve konfordan ödün vermeden sık sık yeni projelere imza atan Bulut İnşaat; Azim ve disiplinli çalışma ile her geçen gün daha da güçleniyor. Bulut İnşaat, Türk insanının dünyanın ilk 10 ülkesi arasına girmesini sağlamak ve genç nüfusu korumak için sosyal tesisleriyle daha kaliteli yaşam alanları yaratmayı taahhüt ediyor.

Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları
Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Limak İnşaat İnşaat yurt dışı işi

Limak şirketler grubu, faaliyet gösterdiği alanlara turizm, enerji, çimento, gıda ve havacılığı ekleyerek sık ve dengeli bir şekilde büyümüştür. Her sektörde tanınmış uzmanlardan oluşan Danışma Kurulu ve 100’ün üzerinde teknik ve idari işbirlikçisi ile teknik donanımını çevresinin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştirmektedir. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam sağlayan LİMAK İNŞAAT, sermayesi ve her geçen gün büyüyen makine parkı ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Fi Yapı yurt dışı iş ilanları

FİYAPI A.Ş. gayrimenkul sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurulmuştur. İnşaat sektörünün en hızlı büyüyen şirketlerinden biridir. Gerçekleştirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli konut sunmayı hedefleyen FİYAPI A.Ş. Yoğun ilgi gören projelerin yanı sıra gelecekte hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Yurtdışında Rönesans inşaatı Personel ve işe yerleştirme

Dünyanın en büyük 100 uluslararası inşaat şirketi arasında yer alan ve yurt dışı projelerinde en çok ödül alan Rönesans İnşaat, Türkiye’nin en büyük ikinci uluslararası inşaat şirketidir. ENR (Engineering News Records) 225 uluslararası müteahhitlik listesinde 2007’de 61., 2008’de 68., 2009’da 85., 2010’da 75. ve 2011’de 69. sırada yer aldı. Rönesans İnşaat’ın projeleri, bağımsız kuruluşlardan en fazla uluslararası ödülü almıştır.

Ukra İnşaat Yurtdışı personel ve işçi alımı

2003 yılında inşaat sektörüne giriş yapan Ukra İnşaat, kaliteden ve güvenlikten ödün vermeden, “hayata ihsan etmek için değer katmak” ilkesiyle, Türkiye’nin gurur duyduğu ve dünya çapında örnek olabilecek yaşam projeleri üretmeyi, bunu göz ardı etmeden hedeflemektedir. insanı özü olarak alan doğa. evini inşa etti. Ardından 2005 yılında 127 ofisten oluşan Ukra Şelale Plaza’yı hayata geçirdi. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli uzmanları, mühendisleri ve mimarları Ukra İnşaat’ın tüm projelerinin sorumluluğunu üstlendi. Ukra İnşaat tüm projelerinde çevreye uyum ilkesini benimser. Ukra İnşaat, teknolojinin en yüksek olanaklarını doğanın dinginliği ve ahengi ile buluşturuyor. Ukra İnşaat, herkese değer katan bir marka olarak hedefi, büyük projelere imza atmayı ve başarıyı ona güvenen insanlarla paylaşmayı ilke edinmiştir.

Ağaoğlu İnşaat Yurtdışında işçi ve personel alımı

1981 yılında ilk şirketi Akdeniz İnşaat ile faaliyete başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu; İnşaat, gayrimenkul, enerji ve turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. Grubun lokomotifi olan inşaat bölümünde 30.000’den fazla konutun inşaatını tamamlamış olan Ağaoğlu, Türkiye’nin yüksek kaliteli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biridir ve şu anda konut üretim kaynakları üretip iş bölümleri açmaktadır. | Yurtdışı iş ilanları

Yurtdışında detaylı alanlarda iş yapan sayısız Türk firması var. Bu yabancı Türk şirketleri, farklı bölge ve bölgelerde, farklı ülke ve şehirlerde birçok farklı alanda faaliyet göstermekte, proje üretmekte, hizmet vermekte ve üretmektedir. Yurtdışında faaliyet gösteren Türk firmaları arasında Türk inşaat firmaları özel ve son derece önemli bir yer tutmaktadır. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Hem Türkiye merkezli hem de yurt dışı merkezli Türk inşaat şirketleri, dünyanın en popüler ülkelerinden en uzak ülkelere kadar geniş bir yelpazede altyapı, üst yapı ve ikinci nesil projeler yürütmekte, çok önemli yapı ve inşaat projelerine imza atmaktadır. . Yurt dışında faaliyet gösteren Türk inşaat ve inşaat şirketleri de yurt dışında istihdam açısından önemli bir yer tutmaktadır.

Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları
Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Türk inşaat şirketleri ve yurtdışında faaliyet gösteren projeler

Yapı ve inşaat sektörü Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da birçok ülkede son derece hareketlidir. Birçok ülke yeniden yapılanma kapsamında altyapı, üstyapı ve ikinci el projelere yatırım yaparken, bu projelerde inşaatçılar ve müteahhitler aktif rol oynuyor. Bu bağlamda hem yurt dışında hem de yurt içinde faaliyet gösteren Türk inşaat firmaları önemli yapı ve inşaat projelerine imza atmakta ve birçok değerli yol, köprü, baraj, konut, otel, okul, hastane, enerji ve ikinci el projelerini hayata geçirmektedir. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Bugün Türk inşaat ve inşaat firmalarının faaliyet göstermediği ülke neredeyse yok denilebilir. Yurt dışı çalışmaları ve yurt dışı projeleri ile yurt dışı inşaat piyasasında kendini kanıtlamış Türk firmaları, proje ihale eden ülkeler tarafından da tercih edilmektedir. Rusya, Avrupa, Katar, Dubai, Kazakistan, Türkmenistan, Moldova, Polonya, Ukrayna, Bulgaristan, Afrika ülkeleri, Cezayir, Libya gibi ülkeler Türk inşaat firmalarının faaliyet gösterdiği ülkelerden sadece birkaçı.

Yurtdışına işçi göndermek için eleman arayan inşaat şirketleri

Yurtdışında iş yapan, proje üstlenen ve uygulayan Türk inşaat firmaları da yurtdışında istihdam açısından son derece önemli bir yer tutmaktadır. Yabancı inşaat ve inşaat işlerinde kalifiye ve deneyimli personel ve işçi istihdam etmek isteyen Türk inşaat şirketleri, yabancı işçi arayan şirketler olarak öne çıkarken, her yıl çeşitli kategori ve pozisyonlarda çok sayıda yabancı işçi ve yabancı personel istihdam etmektedir.

Yurtdışında eleman arayan firmalar arasında ilk sırada yer alan Türk inşaat firmaları, birçok farklı ülkede çalışacak eleman ve işçi istihdam etmektedir. Birçok Türk firması yurtdışında faaliyet göstermektedir. Bunlar arasında Rönesans İnşaat, Akfen İnşaat, Tekfen İnşaat, Doğuş İnşaat, Limak İnşaat, Enka İnşaat, Esta, MNG, Sertek İnşaat gibi firmalar bulunmaktadır. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Yabancı inşaat firmaları için iş ilanları iş başvurusu

İnternet üzerinden yayınlanan yerel ve turistik kaynaklardan yurt dışında faaliyet gösteren, yurt dışına işçi alıp gönderen Türk inşaat şirketlerinin açık pozisyonlarına ulaşmak çok kolay. Yurtdışındaki Türk inşaat firmalarına iş başvurusunda bulunmak ve yurtdışındaki iş ilanlarından yararlanmak isteyen adaylar, ideal yurt dışı iş ilanları için uluslararası başvuru formunu doldurarak online başvuruda bulunabilirler.

Öte yandan, İnsan Kaynakları’nda bahsi geçen yabancı Türk şirketlerinin web sitelerinden yurt dışında genel pozisyon için de başvuru yapılabilmektedir.

Yurtdışında faaliyet gösteren Türk şirketleri; Yurt dışında çalışmak isteyen birçok girişimci, hangi firmalarla tanışacağını bilemiyor ya da yurt dışında faaliyet gösteren Türk firmalarının potansiyel fırsatları kaçırıyor.

Aşağıdaki listede Türkiye’nin yurt dışında faaliyet gösteren belli başlı firmalarının tarihlerini bulabilirsiniz.

Bu şirketler ağırlıklı olarak inşaat piyasasında faaliyet göstermekle birlikte, birçok şirketin yardımıyla makineden enerjiye, petrokimyadan altyapıya, gıda pazarından sağlık sektörüne kadar geniş bir iş yelpazesini çatısı altında bulunduruyorlar. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Hem vasıfsız işçiler hem de tekstil, sanayi, makine, bilgisayar, elektronik mühendisleri ve teknisyenleri bu firmalara başvurarak yurt dışında çalışma imkanlarına sahip oluyorlar.

Yurtdışında faaliyet gösteren Türk firmalarının listesi aşağıda verilmiştir.

Listeye bakmadan önce yurt dışına çıkmak isteyenler için fırsatlar yayınlayan ülkelerin verilerine ulaşmak için aşağıdaki başlıkları kullanabilirsiniz.

İran’da En Karlı İşler – İran’da İş Yapmak

Gürcistan’da iş teklifleri. Son derece karlı işler

Türkmenistan’da çalışma koşulları Türkler için Türkmenistan’da İş Olanakları

Bangladeş’te Çalışmak, Türklere Bangladeş’te 15.000 ABD Dolarına Kadar Kazanma İmkanı

Kazakistan’da hayat nasıl? Kazakistan’da hangi iş fırsatları var?

Çin’de çalışmak, Çin ile ticaret yapmak, Türkler için Çin’de iş fırsatları

Katar’da hangi iş fırsatları var? Katar’da çalışma hayatı ve sosyal hayat

Suudi Arabistan’da hangi iş fırsatları var?

Azerbaycan’da iş teklifleri

Cezayir’de çalışmak için 8 neden

Yurtdışında faaliyet gösteren Türk şirketleri

Enka Holding

1957 yılında kurulan ve halen Türkiye’nin en büyük inşaat şirketi olarak inşaat, enerji, petrokimya, altyapı, gayrimenkul ve ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

Türkiye’den yüzlerce vasıflı ve vasıfsız işçiyi yurt dışına getiren firma, yurt dışında konaklama ve çalışma vizeleri için gerekli tüm çalışmaları yürütüyor.

Faaliyet gösterdiği ülkeler başlıca Kazakistan, Rusya, Gürcistan, Irak, Katar, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Hindistan, Kosova, Umman, Romanya, Libya, Hollanda, Libya ve Azerbaycan’dır.

Şirketin etkileşim verileri aşağıdaki gibidir:

Balmumcu Mah.,
Zincirlikuyu Sokak No: 10, 34349,
Beşiktaş İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 (212) 376 10 00
Faks: +90 (212) 376 19 80
[email protected]

Gama Stokları

1959 yılında Mekanik ve Elektrikli Aletler Montaj Bölümü’nde kurulan şirket, 2003 yılında holding haline gelmiş ve Gama Güç Sistemleri, Gama Enerji, Gama Endüstri, Gama International ve Gama Ticaret ve Turizm olmak üzere 5 ayrı şirkete ev sahipliği yapmaktadır.

2017 yılı itibariyle 3 milyar doları aşan cirosu ile dikkat çeken şirket, işlerinin yaklaşık yarısını Türkiye’de, diğer yarısını ise Orta Doğu, Afrika ve Rusya gibi ülkelerde gerçekleştiriyor.

Ağırlıklı olarak yurt dışında faaliyet gösterdiği ülkeler: Bahreyn, Suudi Arabistan, Irak, Kazakistan, Cezayir, Libya ve Kuzey Irak’tır.

Şirketin etkileşim verileri aşağıdaki gibidir:

Nergis Sokak No:9, 06520 Söğütözü Ankara
Tel (312) 248 42 00
(850) 223 42 62
F (312) 248 42 01
[email protected]

Rönesans Holding

1993 yılında kurulan şirket, dünya çapında 24 ülkede faaliyet göstermektedir. Avrupa’nın 10., dünyanın 38. büyük inşaat şirketi olan Rönesans Holding, apartman, alışveriş merkezi, ofis, otel, endüstriyel tesis, köprü, otoyol gibi altyapı projeleri, kimya ve ilaç üretim tesisleri, gıda dahil 56.000 kişiye istihdam sağlıyor. Tesisler, Otomotiv ve Makine fabrikaları, devlet binaları, sağlık kompleksleri ve enerji santralleri kurar. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

2017 yılı cirosu 3.4 milyar dolar olan şirket, yurt dışı operasyonlarına hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye dışında faaliyet gösterdiği ülkeler; Türkmenistan, Kazakistan, Cezayir, Polonya, Hollanda, Avusturya, Beyaz Rusya, Almanya, Nijerya, İsviçre, Irak, Katar, Mozambik, Libya, Finlandiya, Belçika, Japonya, Sri Lanka, Lüksemburg.

Şirketin etkileşim verileri aşağıdaki gibidir:

Rönesans Kulesi Küçükbakkalköy Mahallesi, Kayışdağı Caddesi No:1, 34750 Ataşehir / İSTANBUL

Telefon: +90 216 430 60 00

E-posta: [email protected]

Ant Yapı San Tic A.Ş.

1991 yılında kurulan şirket, Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde Sözleşmeler Departmanı’nın Altyapı ve Üstyapı Departmanlarında faaliyet göstermektedir. 7 farklı küme şirketi ile faaliyetlerini sürdüren şirket, konut, turizm şirketleri, sağlık hizmetleri, altyapı hizmetleri, eğlence sektörü, alışveriş merkezleri ve okul binaları gibi alanlarda hizmet veriyor. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

İngiltere, Rusya, Türkmenistan ve Ukrayna gibi ülkelerde faaliyet gösteren şirket, yurt dışı yatırımlarının büyük bölümünü Moskova, Rusya’da gerçekleştiriyor.

Firmanın iletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Ant İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Saray Mah., Akçakoca Cad., No:11, 34768 Ümraniye/İstanbul
T: +(90) (216) 630 67 67
F: +(90) (216) 632 56 40
[email protected]

Tekfen Holding

1956 yılında 3 genç inşaat mühendisinin girişimleriyle kurulan şirket, yaklaşık 3,6 milyar dolar (2017 yılı itibariyle) cirosu ile dikkat çekiyor. Yaklaşık 15.000 çalışanı ile Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde tarım, gayrimenkul, altyapı işleri ve enerji ve petrokimya altyapı sektörlerine kadar birçok sektörde faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin yanı sıra en önemli proje gelişmekte olan ülkeler Azerbaycan, Katar ve Libya’dır.

Şirket merkezinin iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Adres: Kültür Mahallesi, Tekfen Sitesi Budak Sokak, A Blok, No:7 Ulus – Beşiktaş 34340 İstanbul, Türkiye
Tel (90.212) 359 33 00
Faks (90.212) 359 33 05
[email protected]
www.tekfen.com.tr

Yüksel inşaat

1963 yılında kurulan şirket, faaliyetlerine önce liman inşaatı ile başlamış, ardından hızla büyüyerek turizm, bilişim, finans, savunma sanayi ve imalat sektörlerinde yatırımlarına devam etmiştir. 2010 yılında İstanbul-İzmir otoyol ihalesini 1/6 ortaklığı ile kazanarak inşaat sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olduğunu kanıtlamıştır.

Yüksel İnşaat, Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde projelerin tanıtımını yapmakta, barajlar, HES santralleri, ulaşım projeleri, deniz yapıları, inşaat projeleri ve endüstriyel projeler ile faaliyetlerine devam etmektedir.

13 farklı küme şirketi ile Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi ülkelerde projeler geliştirmektedir. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

 

Karargah etkileşim verileri aşağıdaki gibidir:

Söğütözü Cad. No.: 14 / A-B 06560 Beştepeler Ankara

Telefon: +90 312 284 25 45

Faks: +90 312 286 17 37

E-posta: [email protected]

Polimeks Holding

Yurt içinde ve yurt dışında hayata geçirdiği farklı projelerle adından söz ettiren şirket, kamu binalarından sağlık ve ticari tesislere, konut projelerinden arıtma tesislerine, altyapıdan havalimanlarına kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. 1995 yılında kurulan şirket, bugüne kadar 5 ülkede 10.000’den fazla çalışanı ile 134 proje geliştirmiştir.

Türkmenistan’da en büyük yabancı yatırımı sağlayan firma, halen Türkmenistan’da en çok yatırım yapan müteahhitlik firmasıdır.

İstanbul Genel Müdürlük etkileşim verileri aşağıdaki gibidir:

Elmadağ Askerocağı Caddesi
Süzer Plaza 15 Nolu Kat: 02 34367
Şişli / İstanbul / Türkiye

Telefon: +902122493737
Faks: +902122934550

Yukarıda sayılan firmalar dışında yurt dışına iş teklifi veren başlıca firmalar şunlardır. Bu şirketlerin web sitelerini ziyaret edebilir ve etkileşim bölümünde İK özgeçmişlerinizi veya e-posta adreslerinizi paylaşabilirseniz, en azından bir kısmı size mutlaka geri dönecektir. Yurt Dışında İş Yapan Türk Firmaları

STFA,
TAV Holding,
Nurol Holding,
kayı inşaat,
onur inşaat,
cengiz yapı merkezi,
baytur bina,
doğuş den,
Yaşar Özkan,
Açıklık,
beta tek inşaat,
Çukurova Holding,
yenigün inşaat,
çim yapımı ve yatırımı,
suma bina inşaatı,
Atlas yapımı
makyol inşaat,
Alarko Holding,
meta yapı,
IC İbrahim Çeçen,
iş atama,
Limak Holding,
tml yapımı,
Öztaş yuva.

Hangi ülkede çalışacak olursanız olun, yurtdışında kariyer yapmak isteyen herkesin aşağıdaki yazımızı okumasını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yurt dışında çalışacaklara çok önemli tavsiyeler

Yurtdışında çalışmak isteyenler aşağıdaki konulara da bakabilir.

Azerbaycan’da Türklere İş İmkanları

Türkmenistan’da Yaşam ve İş Fırsatları

Kuveyt’te Ekonomik ve Sosyal Hayat ve Türkler İçin İş Olanakları

Katar’da hangi iş fırsatları var? Katar’da çalışma hayatı ve sosyal hayat

ABD’de Yaşamak ve Maaşlar

25 Yorum

 1. Ben duvar demir ve kalıpçı formeniyim ekiplerim var ekip olarak yurt dışında çalışmak istiyoruz.

  1. BETON POMPA OPERATÖRÜYÜM PASAPORTUM VAR SRC 1 VAR SRC 3 VAR PSİKO TEKNİK VAR BETON POMPA OPERATÖR BELGEM VAR YURT DIŞI İŞİ ARIYORUM.

 2. Yurt dışında iş açmak güzel dolar euro bazlı oluyor. Türkiyeye gelince dövizle çok tl olabiliyor.

 3. Ek iş olarak doğru adrestesiniz yurtdışında daha hızlı para kazanabilirsiniz

  1. Elektrik ve gazaltı kaynakçısıyım.Pasaportum hazır..05376403787

   1. Selam,bir çok ülkede büyük projeler bitirdim,iş bitirme belgelerim mevcuttur,çok iyi soğuk DEMİRCİ ekibimle daha güzel daha büyük projelere imza atmak isteriz.
    +905413466832

 4. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİYİM. 2 YILLIK TECRÜBEM VAR.
  TEL: 0(542) 769 55 14

 5. 2020 mezunu inşaat mühendisiyim, müteahhit inşaat firmasında çalışıyorum ,şantiyede tecrübeliyim.

 6. Ben tecrübeli kepçe operatörüyüm sizde uygun görürseniz yurtdışı saniyenizde çalışmak isterim teşekkür ederim 05335598930

 7. inşşaatlarda vasıfsız olarak çalışabilirim,mobilya ve dekorasyon mezunuyum,şuan aerosol pres makinesi operatörüyüm..yeterki yurt dışı olsun..

 8. Dilsat,
  Fransizca ve turkce Ana dilim
  online calismak istiyorum emaillere cevap yazmak, ozel ders vesahile.
  Gunde bir kac saat, veya lazim oldugu Zaman.
  Tsklr
  Tél numara 05431123757

 9. Elektirik Elektronik Teknisyeniyim yurt dışında iş arıyorum. İletişim 05312832836 bana burdan ulaşabilirsiniz

 10. Tarım İşcisiyim Yaş 20 Yabancı Dil Az Var Lise Mezunuyum 7 Yılık Tarım Sektöründeyim Ehliyet Var Telelfon 0542 570 62 17

 11. Iyi gunler lise mezunuyum..15 yillik ahsap kalip ustasiyim myk ustalik belgem var ..hem yurtici hem yurtdisi bircok projede gorev aldim..ayrica silahli ozel guvenlik kimlik kartim mevcut…yurtdisinda calismak isterim 0541 662 57 82

 12. Merhaba,
  toplamda 5 yılı aşgın sürede elektrik altyapı ,kablo çekimi ,pano kurulumu, kamera sitemleri kurulum montaj, yangın ve hırsız alarm montaj kurulumu, kartlı geçiş sistemleri, data network hat çekimi pach panel kurulumu alanlarında proje sorumlusu ve işgücü olarak görev alıp teslim etmiş olduğum işlerde tecrübem bulunmaktadır.
  2012 yılı B sınıfı ehliyetim bulunmaktadır.
  26/12/1992 İstanbul
  [email protected] 05527193458

 13. • Yeraltında açılan galerilerin eksenleri, eğimleri ve tahkimatların projeye uygunluklarının kontrol edilmesi,
  • Yeraltı ölçümlerinin ofis ortamında kontrol edilerek ilgili birimlere raporlanması ve arşivlenmesi,
  • Yerüstü ve yeraltı sondajlarının x,y, yönünde aplikasyonları yapılarak sahada ko1numlandırılması ve sondaj haritalarının hazırlanması,
  • Yeraltı halihazır haritalarının hazırlanması, İmalat Haritaları, Kaçış Planları, MİGEM Haritaları, Havalandırma Planı, İlk Yardım ve Kurtarma Planları gibi haritaların ölçümlerinin yapılması ve haritalanması
  • Sahada yapılan yerüstü tesisi, saha betonu, yol, yapı temelleri hazırlanması ve kübaj hesaplamalarının yapılması.
  • Hakediş dosyası hazırlamak,
  • Reglaj çalışmaları,
  • Desandre galerilerine eksen lazeri asılması, kurulması ve ölçüm aleti ile eksen ve kotunda ayarlanması.
  • Dere derivasyon projeleri,
  • Köprü, menfez, istinat duvarı gibi sanat yapıları inşaatı,
  • Fore kazık (İksa) projelerinin uygulanması sırasındaki aplikasyon, hakediş, as-build çalışmaları ve deformasyon ölçümlerinin takibi ve raporlama.
  • Her türlü yeraltı galerileri ve yerüstü yüksek yapılarının deformasyon takiplerinin yapılması ve raporlanması işleri,
  • Çelik yapı inşaatları,
  • Dikey ve yatay ankrajlı proje uygulamaları,
  • Mekanik parça montajlarında aks, diklik ve yatay düzlem kontrolleri (aşınma vs. için)
  • Lavvar tesisi inşaatı. (çelik yapılar, bant ayakları, vibro galeriler, bant galerileri vb.)
  • Tikiner havuzları, çökeltme tesisleri, Pompa temelleri, menholler, pis ve temiz su hatları ve kuşaklama kanalları vb.
  • Şalt binaları yapımı,
  • Kantar tesisi kurulması, zeminin ölçümlesi ve giriş çıkış rampalarına göre kotlu yerleşiminden sonra temel kazıları, aplikasyonları, ankrajları, montajlarının yapılması,
  • Beton Santrali, temel kazıları, aplikasyonları, ankrajları ve montajlarının yapılması,
  • Orman sınırı aplikasyonları, taşınır, taşınmaz malların sayımı ve değerleme çalışmaları. Arazi satınalma süreçleri

  2014 yılından itibaren, maden sahasında yeraltı ve yer üstü endütriyel tesislerin, projelendirme ve yapım aşamalarında çalışmaktayım.

  Onur Salgın
  Harita ve Kadastro Teknikeri
  [email protected]

 14. 17 senedir bir kazan firması olan selnikelde kaynaklı sac işleri ve izometri boru montaj ustasıyım yurt dışında bana deger verecek bir firma ile çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu