Yurt Dışında Tatil Yapmak İçin Yerler

yurt dışında tatil için uygun yerleri araştırdık.

Yurt Dışında Tatil Yapmak İçin En Uygun Yerler

Yurtdışında Yeni Yıl tatilleri hedefiyle fazlası seçenek var. Yeni bir seneye girerken “Yeni seneye iyi mi girersen bu biçim olur” klasiğini duymayan yoktur. Yurt dışında tatil için çok güzel yerler bulunuyor. Ekonomik olanları da var ve zengin tatil seçeneği sunan yerler de mevcut.

Bir ihtimal bu yıl yeni ve değişik bir diyarda yeni seneye adım atarken yeniliğe ve farklılığa geçiş yapacaksınız. Yurt dışında tatil yapmak için belirleyeceğiniz yerlere uçak veya gemi ile gitmeniz mümkün. Bunun için en uygun bilet seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz.

Yurt Dışında Tatil Yapmak İçin Yerler
Yurt Dışında Tatil Yapmak İçin Yerler

yurtdışında yeni yıl

Nereye gideceğinize karar vermeden ilkin senebaşı destinasyonları seçimlerimize bir göz atın.Yazıda ek olarak hotel rezervasyon sayfaları arasından önerdiğimiz sayfaların linklerini de bulacaksınız. Hem de önerdiğimiz şehirlerin her birisinde bir oteli de listemize ekledik.

İlgili Makaleler

Normal olarak döviz kurlarının seviyesi göz önüne alındığında, bilhassa otellerin fiyatlarını artırdığı yeni yıl arifesinde, tekliflerimizin karşılık seviyesi beklentilerinizin üstünde olabilir. yurt dışında tatil yapmak

Avrupa’dahi Noel tatili hedefiyle ipuçları

Yurtdışında senebaşı denilince akla ilk gelen mıntıka Avrupa’dır. Pandemi önlemleri, vize işlemleri şeklinde mevzular devreye girdiğinde bu yıl ilk tercih olmadığı apaçık. Güncel vize ücretleri ile ilgili daha oldukca informasyon hedefiyle bağlantıdaki makalemize bakın. Yurt Dışında Tatil Yapmak

Londra, Ingiltere

Londra’dahi, yurtdışındaki Yeni Yıl tatiliniz hedefiyle detaylı seçenek kutlamalar bulabilirsiniz. Senenin neticesinde Thames üstünde rengarenk havai fişekler şehrin fazlası yerinde görülebilir.

Hem de renkli gece hayatıyla senebaşı destinasyonları içinde en önemli Londra’dahi yeraltı partilerinden havadar kozmopolit barlara kadar pekçok seçenek bulunuyor.

Yurtdışında yeni yıl tatili hedefiyle tercih edebileceğiniz Londra dahi emprovizasyon deneyimler ya da dizgesel geziler sevenler hedefiyle büyük umut vaat ediyor.

Yurt Dışında Tatil Yapmak İçin Yerler
Yurt Dışında Tatil Yapmak İçin Yerler

Mühim not: Londra, yazı makalelırken Türkiye hedefiyle yineleme listeye alındı. Şu demek oluyor ki salgın sebebiyle karantina koşulları sebebiyle 2021-2022’ye giren Yeni Yıl hedefiyle Londra seçeneğinin kaldırılması gerekebilir ya da o zamana kadar ülkemiz Kırmızı Listeden çıkarılabilir. .

Yurtdışında senebaşı turları yapabileceğiniz şehirlerden önde gelen Londra’dahi senebaşı oteli hedefiyle seçimimiz: OYO Flagship Huttons

Berlin, Almanya
Berlin Yeni Yıl festivali, aynı büyük bir sokak festivali şeklinde vatandışındaki Yeni Yıl festivali hedefiyle tüm dünyanın ilgisini çekiyor. Her yıl, Yeni Yıl’dan kısa bir vakit ilk olarak, fazlası ademoğlu Zafer Sütunu ile Brandenburg Kapısı içinde toplanır ve kutlamalara hazırlanmış olur. Canlı musiki gruplarından DJ performanslarına kadar pekçok seçeneğe haiz olan Berlin, senebaşı hedefiyle yerli ve seyyah Turistlerin bununla beraber yerli halkın dahi tercihi oluyor. yurt dışında tatil yapmak

Berlin’deki Yılbaşı partisine iştirak parasız olduğu durumda, Zafer Sütunu ile Bradenburg arasındaki kutlamaya ayrılan bu bölüme giriş, ezilme arttığında ezilmeyi önlemek hedefiyle kapatılıyor. Yurtdışında bir senebaşı tatili planlıyorsanız, Avrupa’nın en bilindik şehirlerinden önde gelen Berlin’de ne olursa olsun coşkun bir sokak festivaline katılmalısınız.

Yurtdışında senebaşı tatiliniz hedefiyle tercih edebileceğiniz otellerden önde gelen NH Berlin Kurfürstendamm’ı görüşme edin.

nh-berlin-kurfürstendamm-yaşlı-tatil-teklif-otel-fotoğrafları
Venedik, İtalya
Kanalları ve gondollarıyla meşhur bu hoş İtalyan şehri, vatandışındaki senebaşı tatiliniz hedefiyle tercih edebileceğiniz şehirlerden biri. Büyüleyici yapısıyla ilk görüşte sevdalı olmanızı sağlayacak bu şehirde senebaşı kutlamaları dahi epey canlı.

Venedik, geleneksel olarak Yeni Yıl Arifesinde hazırlanan Capadonna adlı büyük bir yiyecek bulunmuş olduğu hedefiyle hoş bir Yılbaşı yemeği hedefiyle muhteşem bir yerdir.

Talih tılsımı olarak mercimekle meydana getirilen bu leziz yiyecek Venedik’in pekçok yerinde bulunabilir.

Yurtdışındaki senebaşı tatiliniz hedefiyle Venedik’i seçtiyseniz, San Marco Meydanı’ndaki Yılbaşı havai fişek gösterisi olmadan yapamazsınız. Sevdiğiniz kişiyle seyahat ediyorsanız Venedik’te “Aşk Etkinliği” olarak çevirebileceğimiz etkinliğe siz de katılabilirsiniz.

Saat gece yarısını vurduğunda birbirini öperek kutlayan yüzlerce sevgiliye katılarak unutulmaz bir Yılbaşı gecesi yaşayabilirsiniz.

Yılbaşı tatilini vatandışında Venedik’te geçirmek hedefiyle tavsiyemiz Hotel Belle Arti.

Madeira, Portekiz
Akdeniz kültüründen kopamayanlardansanız, Portekiz’in çekici şehri Madeira, yurt dışı tatiliniz hedefiyle muhteşem bir seçim. İster bir yolcu gemisinde ister sokaklarda şenlikleri izliyor olun, bu Yılbaşı Gecesi ne olursa olsun anılarınızda anımsanacak.

Madeira’daki Yeni Yıl kutlamaları hatta de Avrupa’nın en görkemli kutlamalarından bir tanesidir. O şekilde ki 2006 neticesinde havai fişekler Guinness Rekorlar Kitabı’na dahi girdi!

Hem de Funchal Amfitiyatrosu’nda rengarenk aydınlatma ve tabiat ananın güzelliği ile fotoğraf bir şölen yaşayabilirsiniz. yurt dışında tatil yapmak

Yeni seneye cenup yarım kürede yazın başlayın!
Yılbaşı gecesi aklıma gelen görüntülerden bir tanesi de kazançlı hava fakat doğal olarak bu dünyanın her yeri hedefiyle geçerli değil. Yılbaşı gecesi şortla dolaşmak ve sıcak havalarda yüzmek bazı ülkelerin senebaşı ile özdeşleştirdiği şeylerdir.Bu yıl değişik bir tecrübe hedefiyle cenup yarım küreyi de tercih edebilirsiniz.

Sidney, Avustralya
En büyük senebaşı kutlamalarından birine ev sahipliği meydana getiren şehirlerden biri şüphesiz Sidney.

Yeni yıl tatilinizi vatandışındaki Sydney Harbour Görsel Festivali’ne tanıklık etmek hedefiyle Avustralya’nın Sidney kentinde geçirebilirsiniz. Hem de liman gezilerinden saatlik rezervasyonlar yaparak yeni yıl kutlamalarına gemiden içkilerinizi yudumlarken katılmanız dahi mümkün.

En bilindik senebaşı seçimlerinden önde gelen Sidney’de ister yurt haricinde senebaşı tatiline katılabilirsiniz, isterseniz de ferdi rezervasyon ile senebaşı tatiliniz hedefiyle bu şehre gelebilirsiniz. devamlı hatırlayacaksın! Ibis Sydney oteli tavsiye ediyoruz.

Rio de Janeiro, Brezilya
Festivaller ülkesi Brezilya’nın Rio de Janeiro şehri, vatandışındaki senebaşı tatilleriniz hedefiyle tercih edebileceğiniz ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vizesiz seyahat edebileceğiniz muhteşem bir yerdir. Rio de Janeiro, Brezilya’dahi Yılbaşı tebrikları hedefiyle en meşhur kentlerden bir tanesidir.

Copacabana’dahi gerçekleşen büyük partide her yıl denize on platform kurulur ve bu yerlerden aşağı yukarı 15 dakika devam eden havai fişekler atılır.

Ek olarak kıyıde fazlası Brezilyalı şarkıcının bulunmuş olduğu parasız konserler de var. 2,5 milyondan oldukca insanı bir araya getiren senesonu dinlence konserlerine her kişinin katılabilmesi hedefiyle kıyı süresince ekranlar kurulacak.

Brezilyalılar hedefiyle Yeni Yıl Arifesi yalnız bir günlük bir kutlama değil, günlerce sürebilecek bir parti planlamak anlamına dahi gelebilir. Yurtdışında Yeni Yıl tatiliniz hedefiyle hotel rezervasyonu yaparak Rio de Janeiro’dahi Yeni Yıla başlayabilirsiniz! Atlantico Business Centro oteli tavsiye ediyoruz. yurt dışında tatil yapmak

Yurtdışında vizesiz senebaşı tatili alternatifleri
Yurtdışı dinlence hedefiyle vize başvurusu en zor işlemlerden bir tanesidir. Bu yüzden yeni yıl tatilinizi düşünürken vize sorununu düşünmeyeceğiniz 2 ülkeyi yazımıza ilave etmek istedik.

Tiflis, Gürcistan
Yıl başlangıcında vatandışında dinlence yapmak hedefiyle ülkeler içinde vizesiz alternatiflerden bir tanesi de Gürcistan’ın Tiflis şehri. Ülkemize yakınlığı sebebiyle ulaşımın miktar olarak kolay olması ve vizesiz yerlerden biri olması sebebiyle vatandışındaki senebaşı tatilleriniz hedefiyle Tiflis’i tercih edebilirsiniz.

Yılbaşının başlangıcında, Tiflis’teki senebaşı tatiliniz esnasında, Tiflis’te vatan dışına alışverişe gidebilir, Tiflis’te Yılbaşı indirimleri sunan detaylı mağazalarda alışverişe gidebilir, New on New York’ta Place de la Liberté’de halka açılmış konserlere katılabilirsiniz. Yıl Arifesi.

Yılbaşı gecesi Tiflis’in rengarenk ışıklarla dolu sokaklarında dolaşabilirsiniz. Meşhur şarkıcıların konserlerine katılabilir, senebaşını dansla kutlayan insanlara katılabilirsiniz. Bu şehirde neşeli ve unutulmaz bir Yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz.

Coğrafi konumu ve vizesiz olması sebebiyle coğrafi ve vizesiz konumunun esas avantajlarından biri olabilecek Gürcistan’ın hoş şehri Tiflis’i yeni yıl vatan dışı tatiliniz hedefiyle düşünüyorsanız, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Old Tbilisi Apart Hotel’de daha geçmişte yerinizi alın.

Chiang Mai, Tayland

Yılbaşı tatilinizi vatandışında değişik ve otantik bir ülkede geçirmek istiyorsanız, şimal Tayland’ın festivalleriyle meşhur başkenti Chiang Mai muhteşem bir seçim. Bangkok kadar kalabalık olmasa dahi Chiang Mai hala büyük bir kent ve Yeni Yıl tebrikları hedefiyle daha sessiz bir seçenek arayanlar hedefiyle uygun.

Bu şehirde yeni yılı tebrikk hedefiyle meşhur Arzu Feneri Festivali’ni görüşme edip mum yakabilir, tebrikyı paylaştığınız yerli ve seyyah Turistlerle beraber fenerlerinizi cennete gönderebilirsiniz. Bu festivalin meydana getirmiş olduğu fotoğraf tesiri devamlı hatırlayacağınıza bahse gireriz! yurt dışında tatil yapmak

Yurt Dışında Tatil Yapmak İçin En Uygun Yerler

Yurtdışında Yeni Yıl tatilleri hedefiyle Chiang Mai’deki Arzu Feneri Festivali’ne ilave olarak, canlı bir gece yaşamı ve konserler de var. Bu alternatiflere şimal kent kapısından erişebilir ve dünya mutfağını tadabilirsiniz.

Türk vatandaşları hedefiyle vizesiz olan Tayland’dahi senebaşı tebrikları hedefiyle vatan dışı senebaşı gezileri muhteşem bir seçenek olur ve bu hoş Asya üklesinde vatan dışından ferdi hotel rezervasyonları ile unutulmaz bir dinlence geçirmek mümkündür.

Tayland’dan hotel tavsiyemiz: Phor Liang Meun Terracotta Arts Hotel

Yurt Dışında Tatil Yap

Yılbaşı Gecesi, geçen senenin stokunu almak ve yeni dilekleri ifade etmek hedefiyle mühim bir gecedir. Yeni Yıl hedefiyle daha oldukca seyahat etmek ve öteki ülkeleri görmek istiyorsanız derhal planlamaya başlayın. Yurt haricinde yeni yıl tatilleri hedefiyle önerilerimizle bu projelere katkı sağlayabileceğimizi umuyoruz.

dinlence yapmanız
gezi etme
gittiğiniz yerin
vize işlemleri
tayyare bileti
uygun fiyatlara
o denli
haiz olduğu
vizesiz turların
gidilen ülkeler
ucuz ülkeler
yurt haricinde
ülkeler içinde
yeme içme
öteki şehirlere
hem de
vize almanız

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu