Ünlü Şovmenden Büyük İtiraf! Kin Tutmuyorum! Avukat Tutuyorum! Şok Açıklama

Ekranların ünlü şovmenleri arasında yer alan Okan Bayülgen çok çarpıcı iddialarla gündemde yer alıyor. Başarılı oyuncu ve şov yapımcısı Okan Bayülgen dizilerde de gösterdiği performansla dikkat çekiyor. Bayülgen dizilerde yaşanan aşklara gönderme yaptı.

Ünlü oyuncu dizi aşklarına laf atmaktan da asla çekinmiyor. Gazete manşetlerinde yer alan Okan Bayülgen dizi aşklarına laf attı haberini yazımız içeriğinde inceleyebilirsiniz. Ünlü şovmen Okan Bayülgen haber Global’de Buket Aydın’ın sunduğu Tarafını Seç isimli programa Gülben Ergen ile birlikte konuk oldu. Bayülgen programda çok çarpıcı iddialarda bulundu.

Okan Bayülgen Şok Etti

Oldukça başarılı projelerde yer alan Okan Bayülgen konuk olduğu programda şok edici bilgiler paylaştı. Tarafını Seç isimli programa damga vuran Okan Bayülgen, dizi oyuncularının izleyiciye örnek olması gerektiğini açıkladı.

Ancak tam bu esnada kullandığı cümleler tam anlamıyla ekran başındakileri şok etti. Bayülgen ekranda olan dizilerde yer alan oyuncular ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dizi oyuncularının birbirleri ile evlenmesi ve hemen çocuk yapmaları konusunda açıklama yapan Bayülgen bu olayların izleyiciyi etkilediğini sözlerine ekledi.

Dizi Aşklarına Gönderme Yaptı

Bütün kanallarda yayınlanan dizilerde dizi aşkları ile ilgili yapan Okan Bayülgen bu davranışların topluma kötü örnek olduğunu dile getirdi. Dizi oyuncularının rol arkadaşları ile evlendiklerini vurgulayan Bayülgen bir ya da iki çocuk yapıp birde daire alıyorlar. Bu şekilde topluma örnek olunmaz şeklinde tepkisini dile getirdi.

Programa bu sözlerle damga vuran Okan Bayülgen internet fenomenlerine de laf atmaktan çekinmedi. Sosyal medya fenomenleri ile ilgili onların hepsi boş ve çürük iş yapıyorlar. Bu şekilde izleyici ve topluma örnek olunmaz. Okan Bayülgen programda sert rüzgarların esmesine neden oldu.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu