Yürüyerek Para Kazanma Gerçek Mi?

Sadece Yürüyerek Para Kazanın!

Yürümek, her gün gerçekleştirilen bir insan aktivitesidir. Her gün yaptığımız yürüyüşler esnasında, aynı zamanda sağlıklı bir vücuda kavuşmuş oluruz. Sağlık için yapılan yürüyüşler bir yana, bir yere gitmek ya da sadece zaman geçirmek için de yürüyüş yapılmaktadır. Yürüyüşleriniz esnasında, ekstra olarak hiçbir şey yapmadan aynı anda para kazanabilirsiniz. Yürüyerek para kazanma, çeşitli mobil uygulamalar ile gerçekleştirilir. Bununla ilgili birçok farklı mobil uygulama çeşidi bulunur. Ufak ücretler kazanacağınız bu uygulama ile yürüyüşlerinizin sonundaki kahveleriniz ücretsiz hale gelecektir. Ücretsiz olan bu uygulama, dünyada çok sayıda kullanıcı tarafından da kullanılmaktadır.

Yürüyerek para kazanma

Uygulamalar üzerinde kazandığınız ücretler, kolay bir şekilde anında banka hesabınıza yatırılır.

SweatCoin İle Para Kazanma

İnternet uygulaması ile çalışan Sweatcoin uygulaması adımlarınızı kazanca dönüştüren bir uygulamadır. Bu uygulama ile attığınız her adım birleşerek kazanç haline gelir. Mobil cep telefonları üzerinden indirilen uygulama, Android ve iPhone telefonlar üzerinden kullanıma uygundur. Uygulamaya üyelik işlemleri esnasında sizden ücret talep edilmez. Kullanımlarınız bu şekilde tamamen ücretsiz hale gelir.

Yürüyerek para kazanma

Kripto para olarak da çekilebilen kazançlar, ücretsiz para kazanma yolları içinde yer alır. Sweatcoin uygulamasında, yürüyüş ya da koşu yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Reklam izlemek ya da arkadaşlarınızı davet etmek de kazanç yöntemleri arasında yer alır.

Yürüyerek para kazanma olan Sweatcoin, aktif bir şekilde kullanıldığında, gün içinde kazanç elde edebilmenizi sağlar.

Achievement İle Para Kazan

Achievement uygulaması, yürüyüş başta olmak üzere, tüm egzersizleriniz için belli miktarlarda ödeme yapar. Yüzmek, bisiklete binmek ya da koşmak da bu aktiviteler arasında yer alır. Sisteme girdiğiniz aktiviteler, zamanla kazanç elde etmenizi sağlar. Gün içinde yapılan tüm egzersizler, eksiksiz şekilde girildiğinde, toplam 80 puan kazanabilirsiniz.

Yürüyerek para kazanma

Puanlarınız 10.000 puana ulaştığında, toplamda 10 dolar kazanç elde etmiş olursunuz. Bu ücreti banka hesabınıza aktarabildiğiniz gibi, hayır kuruluşları için bağışta da bulunabilirsiniz. 10.000 puana ulaşmak için, yaklaşık 4 ay boyunca aktivite kaydı girmeniz gerekebilir. Bu miktar, bir yıl içinde incelendiğinde, 30 dolara karşılık gelmektedir.

Yürüyerek para kazanma, kolay şekilde kazanç sağlayabileceğiniz bir alandır. Üstetik yapmanız gereken tek şey sadece yürümek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu