Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Yürüyerek nasıl para kazanabilirim?

Teknolojinin bize sunduğu en önemli avantajlardan birisi de günlük yaptığımız işler sayesinde para kazanmamızdır. Teknolojiyi her an her yerde kullanıyoruz. Bunu paraya çevirmekte aslında kendi elimizde. Yürüyerek para kazandıran uygulamalar da para kazanmanızı sağlayacak oldukça basit ve kazançlı bir iş fırsatıdır.

Yürüyerek Para Kazanmak İçin En Çok Kazandıran Uygulamalar

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar sizlere günlük yaptığınız yürüyüşler için para kazandırmaktadır. Oldukça güzel bir pasif gelir kaynağı olan bu yöntem ile hem spor yapabilir hem de para kazanabilirsiniz.

SweatCoin

Yürüyerek para kazanmak için yapılan ilk uygulamalardandır. Uygulamayı indirip kayıt olun. Uygulama sayesinde gün içerisinde attığınız her adım kaydoluyor ve gün sonunda size para olarak dönüyor. Kazandığınız paralar SweatCoin adı verilen kripto para olarak birikiyor.

Evidation

Goggle Play ve App Store’dan kolaylıkla yüklenecek bu uygulama ile hem adımlarınız sayılıp para kazanabilirsiniz hem de sağlık takibi bu uygulama ile yapılmaktadır. Yürümek dışında spor yaparak, uyuyarak ve yemek yiyerek dahi para kazanabilirsiniz. 10 bin puan 10 dolara denk gelmektedir. Ayrıca anket ve çıkan reklamlardan da para kazanılabilmektedir.

MapMyFitness

Yaptığınız yürüyüşlerden ve spor hareketlerinden para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paraları uygulama içerisinde bulunan marketten ürün almak için de kullanabilirsiniz. Bu uygulamada nakit para çekilmemektedir.

Winwalk

Bu uygulama telefonunuzda yer alan adım sensörünü takip etmektedir. Bu sayede de interneti daha az harcar ve daha az şarj kullanır. Yürümek dışında yapılan yorumlardan, doldurulan anketlerden, izlenilen videolardan da para kazanılabilmektedir.

Optimitiy

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar içerisinde yer alan bu uygulamadan yürüyerek kazanmak dışında, uygulama içerisindeki görevlerden, site içi gezintilerden ve arkadaş tavsiyelerinde de para kazanabilirsiniz. Bütün akıllı telefonlarda kullanılabilecek olan bu uygulamanın dili İngilizcedir.

Runtopia

Bu uygulamada hem yürüyerek hem de spor yaparak para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar Sports Coin olarak size ödeme yapılmaktadır.

Sund

Sund son zamanlarda kullanılan uygulamalardan birisi olsa da kazanç miktarı diğer uygulamalara göre daha düşüktür.

Para kazanmak ile ilgili daha fazla içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu