Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde plastik bardak paketleyerek ne kadar kazanırım?

Son yıllarda evde meydana getirilen paketleme işleri ile birçok şahıs para kazanıyor. İş verenler de bu şekilde meydana getirilen paketleme işleri ile çalışanların maliyetlerini azalttıkları için paketleme işlerini evlere vermeyi tercih ediyor. Evden çalışıp ek gelir elde etmek isteyenler, öğrenciler, işsizler, ev hanımları kısacası evde yeterince vakti olan hepimiz evden yapacağı paketleme işleri ile para kazanabilir. Bugün sizlere evde plastik bardak paketleme işi ile para kazanmak isteyenler için bilgiler vermek isterim

Evde Plastik Bardak Paketlemesi Iyi mi Yapılır?

Evde plastik bardak paketleme işi her insanın oturmuş olduğu yerden kolaylıkla yapabileceği işlerden birisidir. Firmalara paketleme yapmak isteyen kişilere ulaşır ve onlara paketlenecek olan ürünleri teslim eder. Burada size teslim edilen malzemeler şunlardır:

  • Plastik yada karton bardak
  • Saydam ambalaj poşeti
  • Paketleme lastiği
  • Paketlenen bardakların koyulacağı büyük kutu
  • Eldiven

Şirket sizlere bu ürünleri teslim eder ve bardakların iyi mi paketleneceği mevzusunda data verir. Bardaklar poşetler içine 10, 20 yada 50 tane olmak suretiyle yerleştirilir. Burada renkleri değişik olan bardaklar var ise bunların iyi mi paketleneceği söylenir. Sizler bu şekilde toplu halde teslim edilen bardakları uygun şekillerde paketleyip kolilere yerleştirirsiniz. Genel anlamda 1 hafta sonrasında şirket yetkilileri gelir ve sizden bu paketli ürünleri sayarak teslim alır. Ondan sonra ise anlaştığınız ücret karşılığında sizlere ödeme yapar.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Firmaları Iyi mi Bulurum?

Evde plastik bardak paketleme işi veren firmalar bulmak için İŞKUR ve öteki iş ilanları sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde plastik ve ambalaj ürünler üreten fabrikalar var mı bu tarz şeyleri araştırabilirsiniz. Bu firmaların yazışma numaralarını bulup onlarla görüşebilirsiniz. Birde etrafınızda bu işleri yapanlar var mı bu tarz şeyleri araştırabilirsiniz. Bu şekilde sizlerde paketleme işine başlayabilirsiniz.

Evde Plastik Bardak Paketleyerek Ne Kadar Kazanırım?

Evde plastik bardak paketleme işi kazancı aslen sizin yapacağınız işe göre değişiklik gösterir. Boş vaktiniz çok çok fazla ise ve yalnız bu işi yapıyorsanız o süre aylık 4-5 bin TL kazanabilirsiniz. Daha oldukca kazanmak için birkaç şahıs ile beraber emek vererek daha iyi paralar kazanabilirsiniz.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu