SON DAKİKA

Parapik

Yurtdışında Olup Türkiyede Olmayan Girişimler 2021

Yurtdışında Olup Türkiyede Olmayan Girişimler 2021
Bu haber 08 September 2021 - 17:51 'de eklendi ve 128 views kez görüntülendi.

Başka ülkelerde olup Türkiyede Olmayan Girişimler

Yurt haricinde şu an yaygınlaşmaya devam eden fakat Türkiyede olmayan girişimler vardır. Bu girişimlerden bazıları Türkiye’deki iş modeli içinde uygundur. Bu yazımızda yurt haricinde olan ve Türkiye’nin iş modeline uygun fakat Ülkemizde olmayan girişimler ve sektörlerden bahsedeceğiz.

Türkiyede Olmayan Girişimler

Türkiyede Olmayan Girişimler

Ülkemizde Olmayan Girişimler Tertipli Alınan Şeyler İçin Süratli Çözüm

Hepimizin hayatında rutin olarak belli aralıklarla ihtiyacımız olan şeyler vardır. Bu bir parfüm olabilir ya da krem olabilir. Şu an ABD ve İngiltere’de bu şekilde bir şirket çoktan kurulmuş.

Firmanın amacı onlara başvuran müşterilerine tertipli şekilde kullandıkları ürünleri vb. hangi aralıklar ile istiyorlarsa o aralık dolduğunda tekrardan göndermek ve bu şekilde müşteriler için o ürünlerin belirtilen aralık dolduğunda devamlı ulaşılabilir olmasını sağlamak.

Ülkemizde olmayan bir girişim olan bu sektör vatanımızda de fazlaca potansiyeli olabilecek bir sektör olarak karşımıza çıkar.

Türkiyede Olmayan Girişimler

Türkiyede Olmayan Girişimler

Türkiyede Olmayan Girişimler Antika ve Eski Şeyleri Yenileme ve Restore Etme

Yurt dışında fazlaca sık meydana getirilen fakat vatanımızda gerekseme olmasına karşın asla kimsenin el atmadığı bir sektör olan antika yenileme sektörü vatanımızda potansiyeli olan sektörlerden biridir. İnsanların maddi ya da tinsel olarak kıymet verdiği birçok şey için yenileme hizmeti birçok kişinin gereksinim duyan ve dikkatini çekecek bir sektör haline gelebilir.

Bu biçim işlere başlamadan ilkin sağlam ve uzman bir kadro oluşturmayı dikkatsizlik etmemek fazlaca önemlidir.

Türkiyede Olmayan Girişimler

Türkiyede Olmayan Girişimler

Türkiyede Olmayan Girişimler Evcil Hayvanlar İçin Otel Yada Restoran

Vatanımızda bilhassa batı kesiminde evcil hayvan bilhassa kedi, köpek şeklinde evcil hayvanları besleyen şahıs sayısı fazlaca fazla. Vatanımızda evcil hayvanlar için meydana getirilen kaliteli bakım evleri var, fakat otel ve restoran şeklinde fikirler ya asla yok ya da fazlaca azca var.

Bilhassa ülkemizin batı kesimlerinde bu şekilde bir sektörün başlangıcı yapılabilir. Türkiyede olmayan girişimler içinde olan bu sektör vatanımızda de popüler olma potansiyeli olan iş fikirlerinden biri.

Türkiyede Olmayan Girişimler

Türkiyede Olmayan Girişimler

Ülkemizde Olmayan Girişimler Besi Hayvanı Kiralama Sektörü

Yurt haricinde ve ülkemizin bir kesiminde de organik besinlere olan ilgi artmaya devam ediyor. Bu ilginin artması yurt haricinde yeni bir sektörün doğmasına niçin oldu. Bahsettiğimiz bu sektör hayvan kiralama sektörü.

İnsanlar belli bir süreliğine yazlıklarına vb. dinlence yaparken tavuk, inek şeklinde hayvanları belirli bir süre için kiralayarak onların verdiği sütü ve yumurtayı kullanıyor. Bu sektörde ülkemizde olmayan ve Türkiye içi potansiyeli olan sektörlerden birisidir. Türkiyede olmayan girişimler

Gelişen iş dünyası ve teknoloji ile beraber çoğu ademoğlu özellikle diğer ülkelerde yapılıp Türkiye’de olmayan iş fikirlerinin araştırmaya başlamışlardır. Yurtdışında olan fakat Türkiye’de olmayan girişimler ve iş fikirleri yazımızda pekçok kişinin ufkunu açacak tam 14 adet Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikri bulunmaktadır.

Dünyada var olan fakat Türkiye’de yapılmamış iş fikirleri Türkiye’de denenerek etkin bir iş kurma deneyimini başarmanıza neden olur. İş dünyasında çoğalan rakiplik ile beraber insanların taleplerini karşılayarak etkin iş kurma fikirleri çoğu vatandaşımız tarafından merak edilmektedir.

Türkiye’de Olmayan Girişimler ve İş Fikirleri

Türkiye’de olmayan iş fikirleri ile ilgili araştırmalar yapılarak Türkiye’de tutabilecek ve etkin noktalara gelmenizi sağlayacak fikirleri araştırılıyor. İlk olarak yurt dışında olan fakat Türkiye’de olmayan iş girişimleri hedefiyle yapılması gereken en makul hareket ilk olarak seçtiğiniz teşebbüs fikrinin Türkiye’de tutabilecek bir iş olup olmadığına karar vermektir. Türkiyede olmayan girişimler

Bunun içinde detaylı bir araştırma yapılması gereklidir. Birçok vatandaşımız kendi işinin sahibi olmak istediği hedefiyle yurt dışında olup Türkiye’de olmayan girişimleri sık sık incelemektadır. İnternet üzerinden patlayacak iş fikirleri? Dünyadaki farklı iş fikirleri nelerdir? Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan girişimler nelerdir? gibi merak ettikleri çoğu soruları incelemektadır.

Bizler de bu yazımızda sizler hedefiyle vatandışından olup fakat Türkiye’de olmayan iş girişimlerinden, Türkiye’de olmayan iş sektörlerinden, Türkiye’de denenmemiş girişimlerden ve Türkiye’de kimsenin yapmadığı iş fikirleri ile ilgili detaylı bir araştırma sonucunda var olan fikirleri sizler hedefiyle hazırladık. Kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız ve Türkiye’de olmayan fakat yurt dışında olan bir teşebbüs yapmak istiyorsanız yazımızı detaylı incelemenizi önermekteyiz. Türkiyede olmayan girişimler

İlginizi Çekebilir: Freelance Ek Gelir Yöntemleri ve İş Fikirleri

1- İşletmelere Danışmanlık Desteği Vermek

Yurtdışında çoğu müteşebbis kendi işletmesini kuran fakat işletme desteğine ihtiyacı olan şahıslari tespit ederek o şirketlere erişerek işletmelere müşavirlik desteği vermektedir. İşletmeniz hedefiyle müşavirlik desteği alın! sloganıyla yapılan bu girişimde, işletmelerin yeni kurulum aşamalarında karşılaşacakları çoğu güçlük karşısında müşavirlik hizmeti sunarak açılacak olan şirketin kurulum kolaylığını sağlayarak doğru yöne yönlendirilmesi sağlanmaktadır.

Bu şekilde ilk kere bir işletme kuracak olan bir kişi hedefiyle ilerleyen dönemlerde nasıl bir yol izleyeceği ve karşısına nasıl zorluklar çıkacağına dair daha geçmişte bir bilgi birimine sahip olma imkânı sağlanmaktadır.

Sizlerde Türkiye’de işletme desteği ve müşavirlik sağlamak istiyorsanız yapacağımız girişimde küçük işletmelere erişerek daha büyük işletmelerin tecrübelerini onlara transfer edebilir, bu yolla de küçük işletmelerin ilerleyen dönemlerde rahatlıkla yol bulmasını sağlayabilirsiniz. Türkiyede olmayan girişimler

2- Uzman Kişilerle Karizma ve Güven Eğitimi!

Yurt dışında var olan bu girişimde çoğu kişiye cazibe ve güven eğitimleri verilerek bireylerin yaşamı boyunca kendilerinden güvenilir bir şekilde yaşamda yol olmaları sağlanmaktadır. Türkiye’de de alanında çoğu bilirkişi kişi tarafından verdiği cazibe ve güven eğitimi yalnızca küçük işletmeler halinde sürdürülmektedir. Ancak bu küçük işletmeler vatandışında büyük kurumsal bir boyuta taşınarak sürdürülmektedir.

Türkiye’de cazibe ve güven eğitimini büyük kurumsal bir boyuta taşımak istiyorsanız profesyonel bir danışman ekibi yaratarak bu girişiminizi yaşama geçirmeniz olasıdür. Bu şekilde çoğu dalda çoğu kişiye alanında bilirkişi kişilerle cazibe ve itimatliği eğitimi verebilirsiniz. Türkiyede olmayan girişimler

Şunu unutmamak lazım olur ki küçük işletmelerin büyük kurumsal bir şirketle yarışmasına imkân yoktur. Bu sebeple Türkiye’de kuracağınız kurumsal bir cazibe ve güven eğitimi şirketi çok iyi noktalara gelen bir teşebbüs olur.

İlginizi Çekebilir: 18 Yaş Altı İş Fikirleri ve Girişimler

3- Sanal Emniyet Şirketi İş Fikri

Genellikle çoğu büyük holding ve işletme sahipleri online sistemde var olan verilerini itimatliğini sağlamak ve çoğu işlemlerini güvenlik altına almak hedefiyle siber güvenlik desteği alabilmektadır. Türkiye’de çok kazandıran iş fikirleri arasında siber güvenlik desteği bulunmaktadır. Türkiyede olmayan girişimler

Türkiye’de gelişigüzel bir siber güvenlik şirketi bulunmamakla beraber bütün büyük holding işletme sahipleri online sistemdeki verilerini itimatliğini sağlamak hedefiyle vatandışı menşeili siber güvenlik şirketlerinden dayanak alabilmektadır.

Sizler de yurt dışında olan Türkiye’de olmayan bir teşebbüs yapmak istiyorsanız Türkiye’de kuracağımız bir siber güvenlik şirketi ile çoğu holding ve büyük işletme sahiplerinin online sistemlerde tespit edilen verilerini güvenlik altına alarak Türkiye’de etkin bir teşebbüs gerçekleştirebilirsiniz. Türkiyede olmayan girişimler

Genellikle teknolojinin gelişmesi ile çoğu verinin online sisteme taşınması siber güvenlik desteği almaya ihtiyaç atmıştır. Türkiye’de bir ilk olun ve siber güvenlik şirketimiz açarak Türkiye’de etkin bir müteşebbis olun.

Yurtdışında Olup Türkiye’de Olmayan Girişimler

4- Organik Beslenmek İçin Hayvan Kiralayın!

Türkiye’de vatantaşların özellikle mecnun iş fikirleri biçiminde arattığı teşebbüs fikirleri arasında en farklı olanı doğal beslenmek hedefiyle hayvan kiralama işi olur. Yurtdışında çoğu kişi yazın yahut tatil zamanlarında doğal beslenmek hedefiyle tavuk, inek gibi çoğu hayvanı isteğe tabi olarak kiralamaktadır.

Bu şekilde hayvanları kiralayan kişiler doğal beslenme namına ineklerden süt ve tavuklardan yumurta alarak doğal bir beslenme programı oluşturabilmektedir. Türkiye’de olmayan bu teşebbüs ile çoğu kişiye hayvanlarınızı kiralayarak etkin bir teşebbüs gerçekleştirebilirsiniz. Yurtdışında olup fakat Türkiye’de olmayan bu iş kolunda vatandaşlara doğal beslenme vaat ederek hayvanlarınızı kiralayın. Türkiyede olmayan girişimler

İlginizi Çekebilir: Memurlar İçin Ek Gelir Yöntemleri

5- Antikaları Yeniden Hayata Döndürün!

Yurtdışında olan Türkiye’de olmayan iş sektörleri arasında en çok alaka çeken Türkiye içinde antika eşyaların yenilemek, yineleme yaşama kazandırılması işlemini yapmak yatmaktadır. Bu işi gerçekleştirebilmeniz hedefiyle antika eşyaların değerinden bir nebze anlayabiliyor olmanız gereklidir. Türkiye’den yahut dünyanın farklı bölgelerinden çok uygun fiyatlı alabileceğiniz antika eşyaları yineleme yaşama döndürerek yüksek karlar elde edebilirsiniz.

Son dönemlerde özellikle dekorasyonda Rustik olarak isimlendirilen, antika eşyaların fazlasınluklu bulunduğu eşyaları değerli mobilyalara dönüştürebilirsiniz. Antik görünümlü fakat Rustik model eşyalarınız özellikle iç dekorasyon ile ilgilenen bireylerin ilgiini çekecek ve çoğu yeni dekorasyon evlerinde kullanılmak üzere sizlerden satın alınacaktır. Türkiyede olmayan girişimler

Sizler de yurt dışında olan fakat Türkiye’de olmayan ürünler arasında antika yenilemek işine girebilirsiniz. Türkiye’de hiç bir yerde yapılmayan bu teşebbüs ile etkin bir iş kurabilirsiniz.

Yurtdışında Olup Türkiye’de Olmayan Girişimler

6- Oyun Motorları ile Hayalinizdeki Oyunu Yaratın!

Yurtdışında olup dahi Türkiye’de olmayan teşebbüs fikirlerinin arasında oyun motorları bulunmaktadır. Genellikle Japonya’dahi olan Türkiye’de olmayan girişimleri bakıldığında oyun motorları göze çarpmaktadır. Türkiye’de online oyunların ziyadesiyle sevilmesi ve milyonlarca kişinin oynamasına rağmen gelişigüzel bir oyun motoru şirkete bulunmamaktadır. Türkiyede olmayan girişimler

Oyun motorları temel olarak hayalinizdeki oyunu yaratmanız hedefiyle çoğu ara yüzün tek bir sistemde toplandığı bir platformdur. Oluşturulan bu platform sayesinde yaratmak istediğiniz oyunun kodlamasını, fiziksel faaliyetlerini, konsollarını tanımak gibi çoğu işlemini eş vakitli gerçekleştirerek kolayca oyununuzu oluşturabilmektesiniz.

Ancak Türkiye’de gelişigüzel bir oyun motoru yapan işletme bulunmamaktadır. Bu yüzden yurt dışında olan Türkiye’de olmayan girişimler arasında yapılabilecek oyun motoru fikrin sizlere aradığınız başarıyı yakalamanızı sağlayabilir. Türkiye’de gerçekleştireceğiniz bir oyun motoru şirketi ile yeni oyunlar yapmak talip çoğu kişiye platformunuzu kiralayabilirsiniz. Türkiyede olmayan girişimler

İlginizi Çekebilir: Evde Yapılacak İş Fikirleri

7- Kurumsal Drone Kiralama Hizmeti

Dünyada iş fikirleri arasında kurumsal olarak drone kiralama hizmeti büyük bir alaka görmektedir. Genellikle bireylerin hususi günlerinde yahut tanıtım filmi gibi çekimleri hedefiyle ihtiyaç duyduğu dronları açacağınız kurumsal bir işletme aracılığı ile kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışında yapılmış Türkiye’de henüz yalnızca birkaç kişinin ferdi olarak yaptığı drone kiralama hizmeti gelecekte ilgi görecek işler arasında yer alabilmektadır. Türkiye’de ne iş yapılır sorusuna cevap olarak sahip bulunduğunuz yahut satın alacağınız droneleri kiralayarak küçük bir işletme halinde başladığınız işi kurumsal bir işletmeye çevirebilirsiniz.

Dünyada kurumsal olarak yapılan bu teşebbüs Türkiye’de de vakit içinde görmesi gereken ilgiyi görecektir. Yurtdışında sık sık yapılan fakat Türkiye’de epey az yapılan teşebbüs fikirleri arasında drone kiralama hizmeti araştırmaya kıymet bir teşebbüs fikridir. Türkiyede olmayan girişimler

Yurtdışında Olup Türkiye’de Olmayan Girişimler

8- Gerilim ve Öfke Yönetimi Hizmeti Verin!

Yurtdışında olan fakat Türkiyede olmayan girişimler 2021 serimizde Gerilim yönetimi hizmeti vermek. Genellikle vatandışında sık sık gördüğümüz teşebbüs fikirleri arasında bulunan öfke odaları zorlu iş ve yaşam koşullarında yaşadığınız stresi, siniri ve hiddetyi atmanız hedefiyle hususi olarak hazırlanmış öfke odalarında atabilmenizi muhtemel kılmaktadırlar. Türkiyede olmayan girişimler

Öfke odalarında çoğu güvenlik önlemleri alınarak cam, plastik ve kırılabilen çoğu ürünün içinde bulunduğu odada sinirinizi, stresinizi ve hiddetnizi rahatlıkla dışa vurabilir ve rahatla bu duygulardan kurtulabilirsiniz.

Türkiye’de henüz öfke odaları bulunmamaktadır. Bu sebeple dünyada tespit edilen Türkiye’de bulunmayan iş fikirleri arasında tespit edilen öfke odaları Türkiye’de tutabilecek girişimler arasında yer alabilmektadır. Sizlerde Türkiye’de tutulabilecek iş fırsatı arıyorsanız öfke odası hazırlayarak etkin bir müteşebbis olabilirsiniz. Türkiyede olmayan girişimler

İlginizi Çekebilir: Evde Çalışarak Para Kazanma Yolları

9- Sevdiğiniz İnsana Gizem Kutusu Yollayın!

Türkiye’de henüz yapılmamış fakat vatandışında pekçok örneği tespit edilen girişimler arasında Gizemli Kutu sevkıyat iş fikirleri. Dünyada cümle alem sevdiği arkadaşına, eşine yahut sevgilisine hediye alma hususu ile ilgili güçlük yaşayabilmektedir. Bu sebeple oluşturulmuş teşebbüs fikirleri arasında bulunan sır kutusu dükkanlarından satın alacağınız ve içinde ne bulunduğunu bilmediğimiz armağanleri alarak sevdiğiniz kişilere yollayabilirsiniz.

Kişilerin bu çıkmazdan kurtulması hedefiyle hazırlanmış sır kutusu dükkanlarından rahatlıkla bir kutu seçebilir ve sevdiğinize hediye edebilirsiniz. Türkiye’de de çoğu kişi sevdiklerine hediye alma hususu ile ilgili güçlük hayataktadır. Bu sebeple Türkiye’de bulunmayan sır kutusu dükkanlarını tecrübe ederek etkin bir teşebbüs yapabilirsiniz. Türkiyede olmayan girişimler

Yurtdışında Olup Türkiye’de Olmayan Girişimler

10- Doğayı Koruyun Elektrikli Bisiklet İmalat Edin!

Yurtdışında yapılan fakat Türkiye’de yapılmayan iş fikirlerinde 10. sırada doğayı koruyan elektrikli bisiklet fikri bulunmaktadır. Artan çevre kirliliği ile beraber insanlarımız doğaya zarar vermeyen çoğu yeni fikri sınama hususu ile ilgili heyecanlı ve isteklidir. iş dünyasında etkin bir teşebbüs yapmak talip Türkiye’de yapılmamış bir teşebbüs yapmak talip çoğu vatandaşımız elektrikli bisiklet imalatı ile hayallerindeki girişime kavuşabilirler.

Genellikle yurt dışında yapılan elektrikli bisiklet imalatı Türkiye’de bulunmayan iş fikirleri arasında yer alabilmektadır. Türkiye’de var olan elektrikli bisikletlerin çoğu yurt dışından ithal edilmektedir. Bu sebeple Türkiye’de kuracağınız elektrikli bisiklet şirketiniz sayesinde dışa bağımlılığı azaltabilir ve doğayı koruyan elektrikli bisiklet imalatı gerçekleştirebilirsiniz. Türkiyede olmayan girişimler

11- Seyahat Planlaması ile Hem Eğlenin Hem Çalışın!

Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan girişimler serimizin 11. sırasındayız. Türkiye’de denenmemiş iş fikirleri arasında tespit edilen gezi düzenlemesı ve gezi danışmanlığı hizmetleri dünyada denenmiş girişimler arasında bulunmaktadır. Yapacağınız gezi planlama işlemleri ile beraber hem eğlenebilir üstelik kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Türkiyede olmayan girişimler

Genellikle Türkiye’nin bulunduğu konumdan dolayı çoğu ülkeye ve mıntıka gezi planları düzenlenmesi çoğu kişinin ilgiini çekerek etkin bir teşebbüs gerçekleştireceğiniz bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Girişi fikirleri arasında bulunan gezi planlama şirketi kurarak etkin bir müteşebbis olabilirsiniz.

12- Kurumsal Çamaşır Hizmeti İş Fikri

Türkiyede olmayan fakat Yurtdışında olan girişimler arasında Kurumsal Çamaşır hizmeti vermek tam size göre. Zaman geliştikçe çoğu ademoğlu büyük apartman daireleri yerine 1+1 ve 1+0 gibi küçük dairelerde hayataktadır. Genellikle çamaşır yıkama hizmeti olarak vatandışında sık sık karşılaştığımız iş fikirlerinden olan bu işletmeler çoğu kişiye hizmet verebilmektedir. Türkiyede olmayan girişimler

Ülkemizde vatandaşlarımızın dahi çamaşırları yıkaması hedefiyle otomat tarzında çalışan çamaşır makineleri ile kurumsal bir işletme açabilir, Türkiye’de yapılmamış çamaşır hizmeti sizi etkin noktalara getirebilir. Türkiye’de kuracağınız kurumsal bir çamaşır hizmeti çoğu kişinin ihtiyaçlarını karşılayarak girişiminizi etkin kılabilir.

13- Türkiye’de Satılmamış Ürünleri Satın!

Yurtdışında olan Türkiye’de yapılmamış iş fikirlerinde 13. sırada satılmamış mamülleri satmak iş fikri var. Türkiye’de denenmemiş iş fikirleri arasında bulunan vatandışında satılan fakat Türkiye’de satılmayan ürünler sizlere etkin girişimler elde etmenizi muhtemel kılabilecek iş fikirleri arasında yer alabilmektadır. Mesela vatandışında sık sık imal edilen ve çok satılan klimalı yataklar Türkiye’ye hiç bir vakit getirilmemiş ve çoğu kişi tarafından meçhul bir üründür. Türkiyede olmayan girişimler

Sizlerde gerçekleştireceğiniz araştırmalar sonucunda Türkiye’de tutabilecek fakat Türkiye getirilmemiş mamülleri yurt dışından ithal ederek etkin bir işletme kurabilirsiniz. İş sektöründe çoğalan rakiplik ile beraber çoğu vatandaşımız Türkiye’de denenmemiş iş fikirlerini merak etmektedir. Bu fikirlerin arasında Türkiye’de satılmamış fakat dünyada tutuk mamüllerin ithal edilerek satılmasını gerçekleştirilebilirsiniz. Türkiyede olmayan girişimler

14- Türkiye’yi Sürücüsüz Otomobiller ile Tanıştırın!

Türkiye’de olmayan iş sektörler arasında sürücüsüz otomobiller neredeyse ilk 5 maddede yer alabilmektadır. Otomobil üreticiliği hususu ile ilgili Türkiye ne kadar işlemiş yıllarda kalsa dahi vatandışından ithal edeceğiniz yahut kiralayacağınız sürücüsüz otomobiller ile Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan Türkiye’de etkin bir teşebbüs gerçekleştirebilirsiniz. Türkiyede olmayan girişimler

Genellikle Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde sürücüsüz araba modelleri ile etkin şirketler bulunmaktadır. Sizler de Yurtdışında olan Türkiyede olmayan Türkiye’de ister kendi sürücüsüz otomobillerinizi yaratarak isterseniz de vatandışından sürücüsüz araba ithal ederek kendi firmanızi kurabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA