200 Bin TL İle Ne İş Yapılır?

2021 Güncel İş Fikirleri

200 bin TL ile yapılabilecek birçok iş vardır. 200 bin TL ile yapılabilecek işler içinde bir işletme açmak bir çok şahıs için ilk akla gelen fikirdir fakat ekonominin sallantılı olduğu bu dönemlerde bir işletme açmak oldukca tehlikeli olabilir. Bundan dolayı “200 bin TL ile ne iş yapılır?” sorusunun bu dönemdeki cevapları şu şekildedir.

200 bin TL ile ne iş yapılır
200 Bin TL İle Ne İş Yapılır?

Tadilat İsteyen Ev Alım-Satımı

Ev ve inşaat sektörünün daima kazandırma potansiyeli vardır. Bilhassa apartman yapılı dairelerde tadilat gerektiren 50-150 bin TL aralığındaki alacağınız evlere uygun bir halde tadilat yaptırabilirseniz kıymeti 2-4 katına kadar çıkabiliyor. Bu yüzden 200 bin TL’lik bir sermayeniz var ise ya tek başınıza ya da bir ortak bulma yoluna giderek tadilatı gerektiren evlerin alım-satım işlerine girilebilir. Bu iş çoğunlukla kazandırdığından 200 bin TL ile yapılabilecek işler içinde başı çekmektedir.

200 bin TL ile ne iş yapılır
200 Bin TL İle Ne İş Yapılır?

Büyükbaş Hayvan Ticareti

Uygun bir araçla ve uygun ve güvenilir aracılar bularak bu işe başlanabilir. Ülke içinde doğu kesimlerinde ve yurt haricinde büyükbaş hayvan tutarları ülkemizin geneline bakılırsa daha uygun olduğundan dolayı doğu taraflarından alınan ya da bilhassa Hollanda’dan ve öteki Avrupa ülkelerinden alınan büyük baş hayvanları ülkenin öteki kesimlerinde satmanız size büyük getiriler sağlayabilir. Bu biçim işlerde öncesinden bir deneyiminiz yoksa tecrübeli birileri ile ortak bir halde işe girmeniz daha sıhhatli olacaktır.

200 bin TL ile ne iş yapılır
200 Bin TL İle Ne İş Yapılır?

Antika ve Klasik Otomobil Tadilatı

Otomobil piyasasında çoğu zaman yeni model otomobiller piyasaya çıktıkça eski modellerin kıymeti düşmektedir, bu durum tüm otomobiller için aynı değildir. Bilhassa bazı eski klasik otomobil modelleri çıkmış olduğu dönemden bu yana otomobillerle ilgili olan her insanın aklında yer edinmiş olduğu için bu biçim otomobilleri bulup tadilatını yaparak satmak büyük karlar ettirebilir. Bu biçim işlere girişmeden ilkin tadilat yaptırabilecek güvenilir bir tanıdığınız ya da bildiğiniz bir tamirciniz olması işlerin daha süratli ve güvenli işlemesine büyük olanak elde edecektir. 200 bin TL ile ne iş yapılır?” sorusunun için geleceği ve kazanma garantisi olan iş alanlarından biri de budur.

Bunlar şeklinde piyasada bu oranda paralarla yapılması tercih edilen birkaç iş alanı daha vardır. Burada mühim olan başlangıçta bu biçim işlerle başlayarak sermayenizi büyütmek ve arkasından daha kalıcı iş alanlarına geçebilmektir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu