Günde 100 TL Kazandıracak İş Fikirleri

Günde en az 100 TL kazandıracak iş fikirleri

Günlük işler yaparak para kazanmak istiyorsanız, size para kazandıracak olan doğru iş fikrini bulmanız gerekir. Ev hanımları, öğrenciler, düzenli işi olmayanlar aşağıda saydığım günlük 100 TL kazandıracak iş fikirleri içerisinden kendilerine uygun olan iş fikrini bulabilirler.

Günlük 100 TL Kazanmak İçin Ne Yapabilirim?

Günlük 100 TL kazanmak için kendi yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi kullanarak kendinize uygun olan iş fikrinizi bulabilirsiniz. 100 TL kazanmak için bir işte çalışabileceğiniz gibi evde oturduğunuz yerden de internetten işler yaparak da para kazanabilirsiniz.

Makale yazıp satmak

Günlük 100 TL kazanmak için hazır makaleler yazabilir ve aracı siteler aracılığı ile bu makaleleri, satabilirsiniz. İlgi çekici konulardan makaleleri yazarsanız daha çabuk makaleleri satabilirsiniz.

Reklam yapabilirsiniz

Teknoloji sayesinde internetten kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda oldukça fazla takipçiniz varsa reklamlar vererek para kazanabilirsiniz.

Sosyal medya veya oyun hesapları satabilirsiniz

Günlük 100 TL kazanmak için sosyal medya hesabınızı veya oyun hesapları satabilirsiniz. Oluşturduğunuz sosyal medya hesaplarını belirli ücret karşılığında satabilirsiniz. Oyun hesapları veya oyun lisans keyleri de satabilirsiniz.

Satış temsilciliği yaparak para kazanabilirsiniz

Özellikle temizlik ve kozmetik ürünlerinin satışlarını yaparak para kazanabilirsiniz. Bu ürünleri çevrenizdeki kişilere satabileceğiniz gibi toplu alımlar yapıp internet üzerinden de satabilirsiniz. Eğer kalabalık bir çevreniz varsa ürün satıp para kazanmanız daha kolay olacaktır.

Evde ütü yapmak

Etrafınızda çalışan kişiler varsa, çalışan çocuklu anneler varsa bunlar ile iletişime geçerek ütülenecek kıyafetlerini ütüleyerek para kazanabilirsiniz. İşinizi titizlikle yapıp zamanında teslim ederseniz her daim iş bulabilirsiniz.

Canlı dersler vermek

Uzmanı olduğunuz bir konu varsa bunu başkalarına öğreterek para kazanabilirsiniz. Yabancı dil dersleri, sınavlara hazırlık dersleri, müzik aleti dersleri, dans dersleri verebilirsiniz.

bunlar dışında günlük 100 TL kazandıracak iş fikirleri ise şunlardır:

  • Blog açmak ve yazmak
  • Özel ders vermek
  • Blog açıp satış ortaklığı yapmak
  • Editörlük yapmak
  • Takı yapıp internette satmak
  • El örgüsü yapıp satmak

Para kazanmak ile ilgili daha fazla içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu