Bayilik Veren Güzellik Merkezleri

Güzellik salonu bayiliği almak isteyenler için bayilik veren firmalar

Son yıllarda güzellik merkezlerinin sayısı oldukça arttı. Birçok kişi hızlıca kolay bir şekilde para kazanmak için özellikle franchising veren firmalar ile görüşerek onların aracılığı ile iş yerlerini açmaktadır. Sizlerde yeterli sermayeniz varsa güzellik merkezi açarak kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bayilik veren güzellik merkezleri hangileridir? Aşağıda sizlere son yıllarda bayilik veren firmalar hakkında detaylı bilgiler verdik.

Güzellik Merkezi Bayiliği Veren Firmalar

Dilan Polat

Dilan Polat son yıllarda oldukça popüler olan markalardan birisi olup birçok şehirde bayilik veren güzellik merkezlerindendir. Güzellik için yapılan işlemlerin dışında selülit ve çatlak tedavisi, bölgesel incelme gibi işlemlerde yapılmaktadır. Dilan Polat bayiliği almak için ortalama 2 milyon TL sermaye olması gerekir.

Beauty Boss

Güzellik salonları denilince akıllara ilk gelen markalardan birisidir. Farklı şehirlerde bayilik veren Beauty Boss’dan bayilik almak için istenilen bayilik ücretine sahip olmanız gerekir. Birde Beauty Boss bayilik almak isteyen kişilerden dükkanları markanın belirledikleri şartlara göre düzenlemelidir.

Nirvana Güzellik Salonu

Bayilik veren güzellik merkezleri içerisinde bilinen markalardan biride Nirvana Güzellik Salonudur. Bayilik almak için 250-300 bin TL bayilik ücreti istenmektedir. Güzellik salonu açmak için nasıl bir yer seçmelisiniz bunun şartları önceden belirlenmektedir. Firma reklam desteği, yer seçimi veya pazarlama desteği gibi yardımlarda da bulunmaktadır.

Estetikmed

Estetikmed yaklaşık 15 yıldır bu sektörde ola ve bayilik veren firmalardan birisidir. Bilinen bir marka olduğu için bu firmadan bayilik alırsanız kısa sürede kar elde etmeye başlayabilirsiniz. Firma ile iletişime geçerek bayilik şartlarını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Essi Güzellik Salonu

Güzellik merkezi bayiliği veren firmalar içerisinde yer alan marka bayilik almak isteyenlere pazarlama, eğitim, reklam ve personel desteği de vermektedir. Firma yer seçimi konusunda da yardımcı olmaktadır. Bayilik almak için yeterli sermayeye sahipseniz firmanın internet sitesi üzerinden  başvuru formu doldurabilirsiniz.

Nets Clup

Uzun yıllardır bu sektörde yer alan Nets Clup markasından bayilik almak için yeterli sermayeye sahip olmanız gerekir. Bayilik almak için yine markanın belirlediği şartlara uygun bir lokasyonda iş yeri bulmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu