SON DAKİKA

Parapik

2021 Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Nasıl Olur?

2021 Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Nasıl Olur?
Bu haber 26 November 2021 - 23:12 'de eklendi ve 54 views kez görüntülendi.

Birşeyleri Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak

Bazı kişiler bulunmaktadır ki; evlerinde yahut çevrelerinde gelişigüzel bir nesne bozulduğu zaman onarımci çağırmaya lüzumsinim duymazlar. Her tamirat işini kendileri yapabilme yeteneğine sahip kişilere hemen her ailede bir adet dahi olmasa rastlanır. Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak

Eğer imkân bulup bu yeteneğineni bir iş modeline dönüştürememişse dahi evinde, iş yerinde yahut çevresinde tespit edilen kişilerin evinde tamirat işi, onlardan sorulur. Eğer bu şahıslardenseniz yahut bir yakınınız bu tarz bir yeteneğe sahipse, yazımızda onarımciliğe yönelik hoş iş fikirleri bulacaksınız!

Tamir etme yeteneğine sahip kişiler, bir onarımci çağırıp para vermek yerine kendi işlerini kendileri görürler. El yeteneğine yüksek olan bu kişiler eğer bir ilave gelir elde etmek istiyor yahut emekliliğinde çalışmamak yerine sevdiği bir işi yapmak istiyorsa, birazdan bahsedeceğim tamirat işlerinden birine yönelebilirler.

Bu sayede de iyi bir ilave gelir elde edebilirler. Aynı vakitte aklınıza gelen diğer tamirat işlerini bizlerle paylaşabilirsiniz. Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak

Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Nasıl Olur

Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Nasıl Olur

İşte tamirat etme yeteneğineni kullanarak para kazanabileceğiniz işler sizlerle:

Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Bisiklet Tamiri

Hemen her kişinin hayatında bir kez dahi olsa bisikleti olmuştur. Bu nedenle hepimiz bisikletimizin ne gibi sorunları olma ihtimalini bilir. Lastiğinin patlaması, zincirinin, frenlerinin yahut viteslerinin bozulması gibi ufak fakat tamirat yeteneğine lüzumtiren sorunlar çıkartabilir.

Eğer bisikletin bu arızaları ile ilgili bilginiz varsa ve yapabilecekseniz bisiklet onarımi ile hoş bir gelir elde edebilirsiniz. Genellikle havanın ısınmaya başlaması ile birlikte size epey gereklilik duyulacaktır. Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak

Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Tekne Tamiri

Tekneler kış vakitsince limanda bekler ve bu zaman amacıylade ayrıntılı tamirat işleri meydana gelir. Sadece sezonu geldiği zaman kullanılan teknelerin, temizlenmesinin beraberinde yine denize yahut göle dönebilmesi hedefiyle ayrıntılı bakımları lüzumtirir. Eğer deniz, göl ve tekne tutkunuz varsa, limanda beklemeye alınan teknelerin tamirat işlerini yapılabilirsiniz.

Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Bilgisayar Tamiri

Bill Gates’in vizyonu ile her ev ve masada bulunan bilgisayarlar, ayrıntılı tamirat işleri lüzumtirebilir. Tecrübe, eğitim ve lisans lüzumtirebileceği gibi merakınızla pc onarımi hususu ile ilgili uzmanlaşmış olabilirsiniz. Format atma işlemlerinden bilgisayarların kurulumuna kadar fazlası işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Bilgisayar parçaları ile ilgili bilgi sahibi olur, neyin, nasıl ve nerede kullanılması lüzumluliğini öğrenebilirsiniz. Genellikle üniversite öğrencilerinin ilave gelir elde etme modelleri arasında bulunduğunu dahi anımsatmak isteriz.

Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Elektronik Eşya Tamiri

Evinizde yahut iş yerinizde kullandığınız her çeşitli elektronik eşyanın onarımini üstlenebilirsiniz. Elbette bazı ürünler güvence kapsamında yalnızca yetki sahibi şahıs servislerde tamirat ediliyor. Ama yine de güvence kapsamından çıkmış elektronik eşyaların onarımini kolayçe yapılabilirsiniz.

Bu hizmeti en iyi şekilde verme imkânınızda bulunmaktadır. Bozuk eşyaları arabanızla yerinden alıp tamirat ettikten sonra geri götürebilir, yedek parçaları temin edebilir ve insanlarla iyi ilişkiler kurarak çevrenizi genişletebilirsiniz. Zaten genişleme potansiyeli yüksek olan işlerden birisidir. Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak

Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Nasıl Olur

Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Nasıl Olur

Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Küçük Motorlu Eşya Tamiri

Çim biçme makineleri, elektrikli testereler, jeneratörler, bahçe ekipmanları gibi ufak motorları tespit edilen her çeşitli ufak eşyanın onarımini de yapılabilirsiniz. Bu alanda verdiği ufak kurslara katılarak becerinizi bilgiyle buluşturabilir ve lüzumsinimi olan kişilere bu hizmeti sunabilirsiniz.

Bunun gibi ufak ve çok rastlanmayan işlerde gerçekte iyi para kazanabileceğinizi unutmayın. Bu işi gelişigüzel bir işyeri açmadan yapabileceğiniz gibi bu işleri yapan bir dükkana yardımcı biçiminde de işe başlayabilirsiniz. Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak

Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Mobilya – Döşeme Tamiri

Mobilyalarla ilgili sorunlar hemen her kişinin başına gelebilir. Hatta bir ev ortamı düşünüldüğü zaman hatta de en çok karşılaşılan sorunlardan birisidir. Mutfak rafında yaşanan bir sorun yahut koltuğunun yırtılan kumaşı hedefiyle onarımat hizmeti verebilirsiniz.

Küçük fakat epey lüzumsinim duyulabilecek bir meslek bulunduğunu söyleyebiliriz. Bozulan gardrop kapakları, bazalarda çıkan bir sorun, modası geçen bir koltuğun kumaşının değiştirilmesi gibi ufak fakat tesirli işler yapılabilirsiniz.

Küçük Cihaz Tamiri

Hemen her evde elektronik olsun yahut olmasın, A’dan Z’te tamirat edilecek eşyalar bulunmaktadır. Mutfaktaki bıçağın bilenmesinden, patlayan ampulün değiştirilmesine kadar fazlası alanda cihaz onarımi yapılabilirsiniz. Düşünüldüğü zaman evlerde teknolojiyle birlikte cihaz kullanımı dahi fazla oldu. Bu aygıtların tamirat edilmesi şayet gerçekte bir sorun olur ve yetki sahibi şahıs servisler yüksek ücretler alabilir. İşte bu alanda hizmet verebilirsiniz.

Çit – Çatı – Baca Tamiri

Evleri, apartmanları ve bahçeleri çevreleyen çitler, zaman amacıylade bozulmuş olur ve tamirat lüzumtirir. Gerek ahşaptan lüzumse ayrıntılı metal tellerden meydana gelen bu çitlerin bakım ve onarımini edinebilirsiniz. Genellikle ahşapla uğraşmayı çok seven biriyseniz, haşmetli çitler yapılabilir ve hizmet verdiğiniz kişiyi epey memnun edebilirsiniz. Çatı ve baca işleri şayet hemen her kış mevsiminden sonra lüzumebilir. Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak

Tesisat Tamiri

Elektrik ve su tesisatı sorun çıkartmayan ev yoktur galiba. Bu konuda bilgi kapasitesi olan kişiler gelişigüzel bir su tesisatçısı yahut elektrikçi çağırmadan kendi işlerini kolayçe halledebilirler. Bozulan muslukları ve elektrik prizlerini, duyları tamirat edebilirsiniz. Su depolarını, hidrofor sistemlerini, elektrik tesisatı döşenmesi, kablo döşenmesi, led yahut umumi anlamda ışıklandırma işlerini yapılabilirsiniz. Kalorifer ve doğal gaz sistemleri ile de ilgilenebilirsiniz.

Araba Tamiri

Araba onarımi hedefiyle hatta üst düzey bilginiz olması lüzumebilir. Ama yine de otomobil tutkunu olan fazlası kişinin teknik anlamda bilgi sahibi bulunduğunu söyleyebiliriz. Biraz daha basit düşünmek lüzumtirse, lastik ve akümülatör değiştirilmesi, farların ayarlanması, umumi bakım olarak deyim edeceğimiz motor yağı, cam suyu gibi işlemleri yapılabilirsiniz. Aynı vakitte pasta – cila işlemine de el atabilirsiniz.

Kıyafet Tamiri

Dikiş – nakış yeteneğinene sahip biriyseniz, kıyafetlerin sökülen ve yırtılan yerlerini tamirat edebilirsiniz. Kilo verildiği hedefiyle bol gelen kıyafetleri daraltabilir, paça boylarını ayarlayabilirsiniz. Yırtılan ve atılmaya kıyılamayan kıyafetleri, farklı modellere dönüştürerek de tamirat etmiş olursunuz. Eliniz iğne iplik tutuyorsa, aklınıza gelmeyecek kadar çok tamirat işi alabilirsiniz.

Oyuncak Tamiri

Oyuncak tamirat lüzumtirmeyen, atılıp yenisi alınabilecekmiş gibi düşünülür. Ama çocuğunuzun çok sevdiği arabasının yahut bebeğinin bozulması, kırılması onu çok mutsuz eder ve ille o oyuncağını ister. İşte bu tarz durumlar hedefiyle bu oyuncakların tamirat edilmesi kuraldır.

2021 Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Nasıl Olur

2021 Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak Nasıl Olur

Hem de günümüzdeki gelişmiş oyuncaklar düşünüldüğü zaman tamirat lüzumtirecek durumlar mutlaka çıkacaktır. Avustralya/Sidney’de epey meşhur olan bir oyuncak hasadetsi bulunmaktadır. Peluş ayıcıkları, bebekleri, tekerlekli oyuncakları tamirat eden bu yer 25 yıldır faaliyet işaret ediyor. Oyuncak bebekleri yine saçlandırabilir, kıyafetler dikerek yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Saat Tamiri

Kolumuzda, duvarımızda ve masamızda… Saatler geçen zamanı bize anımsatmak hedefiyle her zaman gözümüzün önünde duruyorlar. Ama bazı zaman bozulabiliyorlar ve onarımini yapacak kişilere lüzumsinim duyuluyor. Eskiye göre daha düşük saat onarımcisi kaldığını söyleyebiliriz; fakat yine de eski fakat önemli bir yere sahip olan saatlerin tamirat edilmesi hedefiyle onlara lüzumsinim var. Tamir Yeteneğiyle Para Kazanmak

Dekor Tamirleri

Evlerin her zaman boya lüzumsinimi olacaktır. Duvarların bAdana yapılması dışında, kapılarınız ve ağaçtan pencere yahut doğramalarınız hedefiyle boya yapmak lüzumir. Dekorasyonla ilgili değişikliklerde yapılacak tamirat işleri her zaman çıkacaktır.

Kapıların kapanma görevini gören kısımlarında sorunlar çıkabilir, kapı kolu kırılabilir yahut ağaçtan bulunduğu hedefiyle esneme kaynaklı deformasyonlar olur. Aynı şekilde pencerelerde de dış yüzeyde iklim koşulları sebebiyle boya atması olur, panjurların bakıma lüzumsinimi olur. Bu işleri yapmak dahi dekore onarıminden anlayan kişiler hedefiyle iyi bir gelir yöntemi olacaktır.

Takı Tamiri

Gümüşlerin parlatılması, kopan kolye klipslerinin yenilenmesi, taşı düşen yüzüğün tamirat edilmesi gibi fazlası iş yapılabilirsiniz. Genellikle bayanların vazgeçilmezi olan takıların her zaman onarıme lüzumsinimi olur. Hatta ucuz olsa dahi hediye olarak alındığı hedefiyle ruhani numerik dşayeti olur. Bu nedenle takı onarımi de her zaman gerekli olacaktır.

Kalp Tamiri!

Saçma bir başlık olarak gelebilir. Ama epey farklı bir yöne değineceğimden güvenilir olabilirsiniz. Mesela eşinizin kalbini kırdığınız ve affedilmek hedefiyle yollar arıyor olabilirsiniz. Böyle bir halde, yalnızca eşinize hususi bir hediye sunarak sizi affetmesini edinebilirsiniz.

İşte bu işlere yönelik olarak butik bir işyeri açıp, minimal ve kişiye hususi süs eşyaları, ad yazılan kolye, anahtarlık, çerçeve gibi ürünler yapılabilirsiniz.

Hat sanatıyla istenen sözcüklerin yazılabildiği tablolar yapılabilirsiniz. Son derece hoş bir atmosferi olan ufak bir dükkanda yapacağınız bu mamüllerle, kalp onarıminin bir parçası olur ve hem maddi üstelik ruhani anlamda tatmin olabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA