İş Bankasından 200 Bin TL’ye Daire Satılıyor! Acele Edin! Fırsatı Kaçırmayın

Ev sahibi olmak milyonlarca insanın hayalleri arasında yer alır. Türkiye İş Bankası’ dan ev almak isteyenlere müjde geldi. 3+1 daire 200 bin TL’ye alıcısını bekliyor. İş Bankası tarafından satılık ev ilanını görenler gözlerine inanamadı. Yayınlanan ilanlarda Aydın’da 3+1 daire 200 bin TL’ye satılıyor.

Ev Sahibi Olmak İsteyenler Kaçırmayın

İş Bankası’nın ilanında birçok satılık ev ilanı görüldü. Aydın’da yer alan daire için ise biçilen fiyat 200 bin TL’dir.  Aydın ilinin Efeler ilçesinde yer alan satılık ev ilanı ucuz fiyatıyla dikkat çekti. Konut tipinin apartman dairesi olduğu ev Aydın ilinin Efeler ilçesinin Meşrutiyet semtinde yer aldığı öğrenildi. İş Bankası’nın satılık ev ilanlarında birçok ilin olduğu görüldü. Aydın İlinin Efeler ilçesinde yer alan satılık daire ise 3+1’dir.

200 Bin TL ye Ev Sahibi Nasıl Olunacak

Aydın ilinin Efeler ilçesinde yer alan satılık ev ilanının semti ise Meşrutiyet’tir. 304735 no’lu ilanda satılık konut tipi ise apartman dairesi olarak geçti. 3+1 dairenin adresi; Gediz caddesi, Meşrutiyet mahallesi, apartman adı Emek apartmanı No’su 10, daire kapı numarası ise 8 ilçesi Efeler, il Aydın olarak ayrıntılı bir şekilde bildirildi. Tapu kayıtlarında belirtilen daire; 11 nolu bağımsız bölüm de yer alıyor. İlanın diğer ayrıntıları ise; oda sayısı 3, salon sayısı 1 ve banyo sayısı 1’dir.

Krediye uygun olup olmadığı belirtilmeyen satılık dairenin ısınma şekli ise bilinmiyor. Kullanılmadığı açıklanan apartman dairesinin inşaat edilme tarihi ise 1988’dir. İş Bankası’nın satılık ilanında yer alan dairenin bulunduğu kat ise 4. kattır. Tapu’da kat mülkiyeti olarak geçen dairenin başlangıç fiyat bedeli ise 200.000 bin TL olarak ifade edildi.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu