Muhasebe Sorumlusu / GÜLBUDAK GIDA SOĞUTMA TEKSTİL İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Firmamız kendi sektöründe kurumsallaşma sürecini sürdüren , ulusal pazara yön veren sektöründe söz sahibi olan ,ortalama 180-200 çalışanı ile bölgemizin istihdam konusunda lider firmalarından birisidir. 
Firmamız yerleşke olarak Eğirdir Merkez olmak üzere , Yalvaç ve  Senirkent’te bulunan şubelerden oluşmaktadır. Öncelikle Eğirdir Merkez de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde;

 • Mesleği ve konusu ile ilgili olarak üniversite veya yüksekokul mezunu,
 • Tercihen Tarım sektöründe çalışmış , tarım sektöründeki mali uygulamalara hakim,
 • Ticari ve Muhasebe Paket Programlarını  iyi seviyede bilen, Ticari ve Resmi Muhasebeyi entegre şekilde kullanmış olmak. MİKRO Programını bilenler tercih nedeni olacaktır.
 •  Microsoft Office uygulamalarına iyi derece de hakim (Özellikle Excell, Word, Outlook)
 • Cari hesap takibi ve cari hesap sözleşmeleri konusunda bilgili, haftalık alacak raporlarının hazırlayabilecek, cari analizleri yaparak yönetime raporlayabilecek.
 • Cari sözleşmelerine istinaden müşterilerin stok durumlarının takip edebilecek ve raporlayabilecek,
 • İhracat ve ithalat konularında  kısmen de olsa bilgi sahibi olması, 
 • Muhasebe hesap planı ve muhasebe uygulamaları konusunda bilgili ve tecrübeli, daha önce çalışmış olduğu yerlerde cari hesap mutabakatları,  özellik arz eden Muhasebe kayıtları, beyannamelerin hazırlanması ve dönem sonu kapanış kayıtları da olmak üzere muhasebe süreçlerinde bulunmuş olmak.
 • Raporlama konusunda tecrübesi olan , yönetimin talep edeceği raporlamalara bilgisi ve tecrübesi ile cevap verebilecek özelliklerde,
 • İkili ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına uyumlu, mesai konusunda işinin sorumluluğunu yerine getirebilecek vizyonda,
 • Isparta  Eğirdir’de ikamet eden veya edebilecek olan.

Yukarıda sayılan niteliklerle Firmamızın Muhasebe departmanında kendisine verilen görev tanımı ve  sorumluluk ile uzun soluklu ,işinin ve geleceğinin ciddiyetinde sorumluluk sahibi özgüveni yüksek, dürüst, samimi ve hedefleri olan, en az 2-5 yıl tecrübesi bulunan, Yüksekokul veya Fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun çalışma arkadaşı aramaktayız.

İŞ TANIMI

Firmanın cari hesaplarının takip edilmesi, faturalama, fiyat listelerinin ve alacakların takibinin yapılması, anlık olarak satış yapılan firmalardan gelen kesinti ve katılım paylarına ilişkin fatura ve gider evraklarının sözleşmeye uygunluğunun takibi ve yönetime raporlanması,
Genel muhasebe ve finans kayıtlarının görev tanımında belirtilen şekilde yapılması ve takip edilmesi,
Mali mevzuata uygun beyannamelerin hazırlanması ve kontrolü süreçlerinde yardımcı olmak,
Sabit kıymet listelerinin güncel tutulması ve program arşivinde kayıt ve kontrol altına alınmasının sağlanması, ayrıca birim müdürünün ve yönetimin kişisel yetenek ve becerilerine uygun kendisinden beklediği görevleri yerine getirmek başlıca iş tanımıdır.
  

Aday Kriterleri

Tecrübe: En az 2 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Gıda
Departman: Muhasebe
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir: Isparta(Eğirdir)

İlan Kapanma Tarihi

06 Ekim 2021

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

Başa dön tuşu