Fox TV’nin Sevilen Dizisi’ Aşk Mantık İntikam’da Beklenmedik Gelişme! Hikaye Yön Değiştirdi

Yaz sezonunda yayın hayatına başlayan ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisi reytinglerdeki kararlı duruşuna devam ediyor. Dün akşam yayınlanan yeni bölümü izleyicilerden ilgi gören yapım Fox TV’yi reytinglerde memnun etti.

Dün akşam yayınlanan milli maç total izleyici reytinglerinde zirvede yer alırken; Aşk Mantık İntikam dizisi ise ikinci oldu. Milli maç olması cuma günü yayınlanan dizilerin hepsini reytinglerde zora soktu. Türkiye-Norveç milli maçı aldığı reyting oranlarıyla diğer yapımları adeta ezdi geçti.

Hikaye Yön Değiştirdi Seyirci Memnun

Sevilen dizi Aşk Mantık İntikam yaz sezonu yayın hayatına başlamıştı. İlk zamanlar romantik – komedi tarzında bir senaryosu olan sevilen dizi son zamanlarında dram sahneleriyle çok konuşuldu. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen gibi genç yeteneklerin yer aldığı yapım izleyicilerini ikiye bölmüştü.

Senaryosunun eski halini isteyen izleyiciler senaristleri eleştirmişti. Dün akşam aldığı reytinglerde diğer dizileri geride bırakan Aşk Mantık İntikam dizisinin dram yönüde izleyenlerden böylece onay almış oldu. Karşısında Yalancı ve Kırmızı Oda gibi iddialı dizilerin yer aldığı Aşk Mantık İntikam; reytinglerdeki yerini sağlamlaştırdı.

Reytinglerde İlk Sıralarda

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi ‘Aşk Mantık İntikam ‘diğer dizilerle olan kıyasıya rekabetine tam gaz devam ediyor. AB ve ABC1 izleyici gruplarında da yükselişine devam eden yapımın; böyle giderse reytinglerde daha iyi olacağı kesin görünüyor.

Yalancı, Kırmızı Oda ve Arka Sokaklar gibi dizilerle yarışan Aşk Mantık İntikam dizisi yenilenen senaryosunun etkisini de hissetti. Eleştirilen senaristlerin doğru yolda olduğu izlenme oranlarına da yansıdı.

Melisa Döngel ve Burak Yörük gibi oyuncularında yer aldığı yapım; her cuma saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu