Fiyat Linea 42 bin 500 TL den Satılacak! Tekerlek Fiyatına Fiyat Linea! Bu Fırsat Kaçmaz

Fiyatlar sebebi ile çoğu kişinin alamadığı ve almaktan vazgeçtiği araçlar bulunmakta. Araçların fiyatlarının artması ile birlikte araba satın almak isteyenler icralık arabaları almak için icra olan satışlar için ihaleye başvuruyor. Teb Bankası icralık araçların satışı için duyuruda bulundu.

İcralık arabaları satışa çıkaran TEB Bankası araç satış listesine Fiyat Lineayı da ekledi. Fiyat Linea arabalarının 42. 500 liradan satışa çıkarıldığı belirlendi. TEB Bankasınca ilanların yayınlanarak icralık araçların satışa çıktığı tespit edildi. Yapılan ihalenin katılımı için aranılan şartlar TC vatandaşı olan herkesin katılabilecek olması.

Nasıl İhaleye Katılır?

Bankalara %20 nakit para ve teminat mektubu ihaleye katılım için gerekli nitelikler olacak. İhaleye başvuracakların resmi olarak geçerli kimlik kartları pasaport, ehliyet gibi fotokopileri dosyalara eklenerek dosyaya sunulacak. İhaleye gerçek kişi ve başka kişiler adına başvuranlar noterde düzenlenen vekâletname ve katılan kişinin kimlik belgeleri olmak üzere dosyaya koyarak ihale öncesinden katılması bekleniyor.

İhale vermek isteyenler esatis.uyap.gov.tr Adresinden saat 24’e kadar elektronik teklifinde bulunabilecekler. İhaleye katılacaklar elektronik teklif vermede de %20 teminat yatırmak zorunda.

İhale İçin Nelerin Yatırılması Gerekir?

İhaleye katılanlardan yüksek payı veren kimse ihaleyi de kazanan olacak. İhaleyi kazanan kişinin %1 ila %18 oranında tellaliye %1 i ise damga vergisine gidecek. %20 teminatı dosya da kalan miktarın kalan kısmı icra müdürlüğüne 7 içinde yatırılmalıdır. Yüksek payı veremeyenler yatırdıkları %20 teminatları iade alabilir ya da temnat mektupları geri verilir.

Araç Ne Zaman Teslim  Alınır?

Gayrimenkuller için ihalelerde satıştan hemen sonra taşıt menkullerinde 7 gün içinde gayrimenkullerde  10 içinde ödemeyi yapabilirsiniz. Araçların tellaliye ve KDV bedelini tescil yazısı ile birlikte ödeyerek zabıt varakası sayesinde aracı teslim alabilirsiniz.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu