Ev Almaya Parası Yetmeyeler Dikkat! 100 Bin TL Destek Veriliyor! Herkes Yararlanabilecek! Fırsatı Kaçırmayın

Piyasada dalgalan emlak fiyatları, ev sahibi olmak isteyen kişilerin bir hayli  zorlanmasına neden oldu. Artan çimento, demir fiyatlarıyla insanlar boş arsalarına ev yapamıyor, başladıkları inşaatları bitiremiyor. Beraberinde artan faiz oranları karar aşamasını etkilerken Halkbank müjdeli haberi verdi.

Halkbank Nasıl Bir Müjde Veriyor?

 

Farklı kredi çeşitlerinin çıkarılması günümüzde herkesin ihtiyacı olmaya başladı.  İnsanlar imkanlarına ve ihtiyaçlarına göre kredilere başvurarak, düşük faiz oranları görmek istiyor. Farklı ihtiyaçları için aynı kredi ve faiz tutarlarını istemiyor onun yerine yeni fırsatlar yakalamak için arayışlarda bulunuyor. Bankaların yeni fırsatlar sunması kimi vatandaşlara umut kapısı oluyor. Arayış içerisindeki, arsası olan veya inşaat aşamasında evi yarım kalanların işine yaraması düşünülen kredi ile insanların ev sahibi olması planlanıyor.

Hızla büyüyen emlak sektörü ve artan ev fiyatları insanların çaresiz kalmasına sebep olurken, konut tamamlama kredisi adı altında ortalama 100 bin TL kıyasla aylık faiz oranını  %1,48 olarak müjdeli haberi verdi. En fazla 120 ay vadeli uygulanabilecek kredi ile aylık ödeme tutarları oldukça düşüyor. Bu kredi sayesinde insanlar ev sahibi olmak için bir şans elde etmiş olabiliyor.

Düşük faiz oranı nedeniyle insanlara cazip geliyor. Arsalarını değerlendirmek ve tamamlanamayan konutların bitmesi adına insanlara destek olan bu kredi birçok kişi için çözüm olması amaçlanıyor.

Konut Tamamlama Kredisi

Kendine ait arsası bulunan veya inşaatına başlanmış fakat bitirilememiş konutun  tamamlanması için Halkbank tarafından verilen kredidir. Tahsis ücreti, BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi)’den muaf tutulmuştur. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden örnek ödeme tablosu incelenebilir, başvurmak için bilinmesi gereken bilgiler incelenebilir ve başvuralar şubeye giderek gerçekleştirilebilir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu