Ücretli Konuk Seyirci Olarak Para Kazanmak 2022

Esra Erol Seyirci Parası, Müge Anlı Seyirci Parası , Zahide Yetiş Seyirci Parası

Ücretli konuk seyirci olarak para kazanmak – Severek izlediğiniz televizyon programlarını ;  canlı olarak izleyin ve ücretli konuk seyirci olarak para kazanmak ister misiniz? Evet yanlış duymadınız. Özellikle gündüz kuşağında; yayınlanan birçok programda bu amaçla gördüğünüz seyircilerin hemen hemen; hepsi konuk seyirci oldukları için para kazanın. Nasıl mı? Birazdan vereceğimiz; detayları incelediğinizde sizde istediğiniz programa konuk seyirci olarak; katılın ve günlük; ek bir kazanca sahip olun. İşte, konuk seyirci olarak para kazanmanız için yapmanız gerekenler…

Ücretli Konuk Seyirci Nasıl Olunur?

Son zamanların en çok izlenen gündüz kuşağı programları olan Müge Anlı il Tatlı Sert, Esra Erol, Zahide ile Yetiş Hayata gibi birçok popüler; televizyon programı stüdyoda her; gün bulunması gereken seyircilerine belirli bir ücret ödeyerek orada bulunduruyor. Hafta içi beş gün yayınlanan bu programlara; bu amaçla konuk seyirci olarak; siz de başvuru; yapın ve güzel bir ;  gelire sahip olabilirsiniz.

Özellikle ev hanımı, öğrenci ve emeklilerin ; rağbet ettiği bu programlar sayesinde hem güncel bilgilere canlı şahit olun hem de ek bir kazanca sahip olun.  istediğiniz televizyon programının yayınlandığı ; kanalın izleyici temsilcisine ulaşmak. Bu amaçla Ad-soyad, telefon ve mail adresinizi; başvuru formuna doğru bir şekilde doldurduğunuz; takdirde bu amaçla ilgi program yapımcıları size en kısa süre içerinde ulaşacaktır. Fakat Ayrıca çevrenizde televizyon programlarına; katılan tanıdıklarınız varsa onlarla da; irtibata geçerek konuk seyirci olarak para kazanabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evde Sabun Yaparak Para Kazanmak

ucretli-konuk-seyirci-olarak-para-kazanmak-1

ücretli konuk seyirci olarak para kazanmak

Hatta bu kanallar ulaşım ve yeme-içme gibi ihtiyaçlarınızı da ücretsiz olarak karşılar. Yaşadığınız mahalleden oluşturacağınız bir grup seyirci kitlesi ile bu programlara başvuru yaparsanız değerlendirme süreciniz daha hızlı olacaktır.

Üstelik katılacağınız her gün için program yapımcıları 50-100 lira arası bir ücreti de size ödeyecektir. Ayrıca eğer belirli bir seyirci grubu oluşturduğunuzda ve o grubun lideri olduğunuzda alacağınız ücret daha da fazla olacaktır.

Mutlaka okuyun: Evde Ekmek Yaparak Para Kazanmak

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu