Doğalgaza Yeni Bir Zam Daha! Flaş Zam Herkesi Etkileyecek! İşte Zam Oranı!

Yaşanan son dakika gelişmesi ile birlikte doğal gaza bir zam daha yapıldığı açıklandı. Doğal gaz fiyatları ile ilgili yaşanan flash haberle birlikte yeni bir zam yapıldığı açıklandı. Bu zam haberi milyonlarca vatandaşın tepkilerine neden oldu.

Alınan kararla birlikte doğal gaz fiyatlarına zam yapıldığı açıklandı. Doğal gaz fiyatları ile ilgili yeni bir karar alındı. Alınan bu kararla birlikte doğal gaz fiyatlarına yüzdelik dilimlerde zam yapıldığı belirtildi. Yapılan zam haberi sabah saatlerinde açıklandı. Botaş’ın resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte doğal gaz fiyatlarına zam yapıldığı belirtiliyor.

Doğal Gaz Fiyatlarına Zam Geldi

Botaş resmi web sitesi üzerinden ekim ayı tarife tablosunu paylaştı ve doğal gaz fiyatlarına zam yapıldığını açıkladı. Yayınlanan tarife ile birlikte doğal gaz fiyatlarına yüzde 15 oranında zam yapıldığı netlik kazandı.

Botaş tarafından yayınlanan tarifede meskenler sabit bazda kalırken sanayi ve elektrik amaçlı olan doğal gaz fiyatlarına yüzde 15 zam yapıldığı belirtildi. Yaşanan bu flash gelişme ile birlikte doğalgaz fiyatlarına yapılan zam haberleri netleşti.

Botaş’tan Doğal Gaz Fiyatlarına Zam

Botaş tarafından ekim ayı için belirlenen doğal gaz fiyatları tarifesi ile birlikte zam yapıldığı açıklandı. Konut tüketicileri mevcut tarife ile devam ederken sanayi tüketicileri için yüzde 15 lik zam geçerli olacak. Ekim ayı içerisinde sanayi aboneleri yüzde 15 lik zam üzerinden tüketim yapacaklar.

Botaş tarafından sabah saatlerinde yapılan açıklama bu şekilde belirlenmiş oldu. Eylül ayında ki tarife de bu şekilde sona ermiş oldu. Sanayi alanında faaliyet gösteren aboneler ekim ayı itibariyle zamlı tarife üzerinden tüketim yapacaklar. Alınan bu kararla beraber yüzde 15 lik zam yapıldı.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu